Адвокат ru Адвокат ua Lawyer en Adwokat pl L'avocat fr Abogado es L'avvocato it Anwalt de 

+38 067 208 7615    WhatsApp / Viber / Telegram              rubicon@tcg.net.ua


Адвокат в Києві, юридична консультація, юридична фірма, юрист в Києві


Адвокат в Києві

(юридичний офіс)

+380 67 208 7615 - Viber, WhatsApp, Telegram

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Юридична компанія Рубікон в Києві надає широкий спектр юридичних послуг юриста і адвоката в Києві, інших містах Київської області (Бориспіль, Ірпінь, Біла Церква, Фастів, Бровари), в Харкові та інших обласних центрах України та за кордоном. Ви завжди можете звернутися по питанню, що вас питання в юридичний офіс адвоката в КиєвіНеобхідна кваліфікована юридична консультація адвоката та інші послуги компанії у Києві? Потрібен адвокат в Києві?

Послуги адвоката в Києві:

 • Юридична консультація адвоката в Києві
 • Послуги адвоката в Києві, судові справи: сімейні, житлові, цивільні, страхові, господарські, трудові, митні, спадкові, адміністративні, корпоративні спори, арбітраж, ведення справ в районному суді в Києві, оскарження рішень суду (апеляція і касація на рішення суду). Врегулювання суперечок і супровід виконавчого провадження в Києві
 • Адвокат з кримінальних справ в Києві: суд, поліція, прокуратура, податкова, інші державні органи, захист у кримінальних справах в Києві: вбивство, підробка документів, шахрайство, викрадення автотранспорту, тілесні ушкодження, згвалтування, незаконний оборот зброї і наркотики, хабар, розбій, грабіж, хуліганство, крадіжка, вимагання, контрабанда, ДТП з потерпілими або зі смертельним результатом. Авто адвокат по ДТП в Києві (авто юрист), розгляд справ в суді по ДТП
 • Послуги адвоката для іноземців в Києві (послуги адвоката іноземною мовою) 

 • Приватний нотаріус в Києві, нотаріальне оформлення угод, довіреності та заяви
 • Оформлення спадщини в Києві за законом і за заповітом на нерухоме та рухоме майно
 • Юридичний супровід угод з нерухомістю в Києві, перевірка нерухомості, спори про право власності, угоди з нерухомістю, супровід купівлі-продажу нерухомості, іпотека та застава, визнання договорів недійсними
 • Реєстрація ТОВ, АТ в Києві, реєстрація представництва іноземної компанії
 • Реєстрація авторських прав в Києві, отримання свідоцтв і патентів, захист авторських прав від порушення і незаконного використання
 • Ліквідація ТОВ, АТ, підприємця в Києві, термінова ліквідація бізнесу і банкрутство
 • Стягнення боргів в Києві, за борговими зобов'язаннями (за контрактом, розписка, договір позики)
 • Юридичний супровід фірм в Києві, юридичний аутсерсінг
 • Бюро перекладів іноземних мов в Києві, нотаріальний переклад, усний і письмовий переклад, витребування дублікатів документів в Києві з ЗАГС і інших органів (свідоцтво, витяг, довідка), апостиль та легалізація
 • Імміграційні послуги в Україні, оформлення посвідки на проживання, запрошення, візи та імміграція за кордон.

Юридична допомога та правовий захист адвоката в Києві, один із пріоритетних напрямків надання юридичних послуг. Хочете скористатися юридичними послугами в Києві? - телефонуйте зараз!

 

 

Докладніше

Київські адвокати нашої юридичної компанії застосовують свої професійні юридичні знання якісно і надають правову допомогу в Києві для киян, гостей міста, для жителів області, України та іноземних громадян. Останнім часом професійні юридичні послуги в Києві та послуги хорошого адвоката в Києві є дуже затребуваними. Тому команда фахівців юридичної фірми в Києві - це дипломовані юристи і професійні адвокати з досвідом роботи в різних сферах права. Перше з чого потрібно почати в разі виникнення юридичної ситуації - це юридична консультація адвоката в Києві. Тільки консультація досвідченого адвоката в Києві дасть правильну юридичну відповідь на багато юридичних питань і визначить оптимальні шляхи вирішення юридичної проблеми. Після юридичної консультації, Ви будете знати які саме послуги адвоката в Києві і в якому обсязі необхідні.

Потрібна консультація адвоката?

Окремо слід відзначити допомогу адвоката у кримінальних справах в Києві з різних видів злочинів: ненавмисне і навмисне вбивство, тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості, згвалтування, розбій, грабіж, незаконний обіг наркотичних засобів, хабар, хуліганство, крадіжка, підробка документів, шахрайство, викрадення автотранспорту, вимагання, контрабанда, незаконний оборот зброї, ДТП з тяжкими наслідками і за іншими видами злочинів. Адвокат у кримінальних справах в Києві здійснює захист інтересів в правоохоронних органах і суді. Тільки професійний кримінальний адвоката в Києві може всебічно захистити інтереси підозрюваного, обвинуваченого, підсудного або потерпілого.

 

Адвокат по ДТП в Києві вирішує проблемні ситуацій, пов'язані з автотранспортними адміністративними пригодами і кримінальними справами по ДТП. Авто адвокат в Києві здійснює ефективну юридичний захист в рамках адміністративного провадження у справах про адміністративні правопорушення. Також авто юрист в Кіеві проводить оскарження постанов ДАІ. Часто при ДТП виникає необхідність скористатися послугами пов'язаними з питаннями страхування, і тут незамінними будуть послуги адвоката по страхових спорах в Києві. Також послуги страхового адвоката в Києві затребувані в питаннях страхування нерухомості, вантажів, бізнесу і за іншими страховими питань.

 

Адвокат по сімейних справах в Києві надасть юридичну допомогу і проведе розірвання шлюбу, здійснить юридичний супровід шлюборозлучного процесу: розлучення між громадянами України, розлучення з іноземцем, поділ майна колишнього подружжя і суперечки по аліментах, визначення порядку участі у вихованні дитини, встановлення батьківства і позбавлення батьківських прав. Адвокат з розлучень в Києві і по сімейному праву проведе судовий процес без згоди одного з подружжя, а також проведе розлучення в Києві без присутності сторін. Також сімейний адвокат в Києві доб'ється в інтересах клієнта максимального захисту інтересів. Також завжди не буде зайвою консультація сімейного адвоката в Києві.

 

Адвокат по цивільних справах в Києві надасть юридичну допомогу з поділу майна, визнання права власності та за іншими категоріями цивільних справ. Велике значення має надання юридичної допомоги з питань нерухомості та допомогу адвоката по нерухомості в Києві і по житловому праву, який надає послуги в сфері нерухомості, землі та здійснює юридичний супровід угод з нерухомістю в Києві.

 

Адвокат по трудовому праву в Києві надає юридичні послуги пов'язані з трудовими правовідносинами роботодавця і працівника, а також з питань правовідносин з контролюючими органами в сфері трудового права. Безпосередньо з трудовими відносинами також тісно пов'язані правовідносини з питань пенсійного права і права соціального забезпечення працівників. Часто саме послуги адвоката по пенсійному праву в Києві покликані захистити права і законні інтереси працівник і забезпечити подальше його майбутнє. Пенсійний адвокат в Києві допоможе призначити пенсію через суд. Адвокат по пенсії в Києві отримає рішення суду про перерахунок пенсії, оскаржить дії пенсійного фонду з питань призначення та нарахування пенсії.

 

Окремо слід відзначити послуги бізнес-адвоката в Києві. Адвокат з питань ведення бізнесу надає послуги для українських та іноземних фірм і підприємців. Адвокат з корпоративного права в Києві надає юридичні послуги, пов'язані з реєстрацією, супроводом, купівлею-продажем і переоформленням бізнесу. Адвокат по адміністративним спорам в Києві і адміністративному праву надає послуги бізнесу пов'язані з питаннями адміністративного права та взаємовідносин з державними та контролюючими органами. Адвокат з господарського права в Києві і господарських судових спорів займається питаннями врегулювання суперечок між суб'єктами господарської діяльності. Митний адвокат в Києві займається питаннями, які виникають в процесі переміщення товарів і послуг через митну територію України. Адвокат по податках в Києві зорієнтує з питань податкового законодавства, а також допоможе вибрати найбільш оптимальну форму оподаткування бізнесу та надасть послуги з питань оптимізації оподаткування в Україні.

 

Юрист і адвокат по реєстрація бізнесу в Києві допоможе зареєструвати фірму в Києві, підприємництво або представництво іноземної компанії в Києві. Адвокат по реєстрації фірм в Києві допоможе зареєструвати ТОВ, АТ для громадян України та іноземців. Адвокат по супроводу бізнесу в Києві надає послуги юридичного супроводу фірм в Києві по самих різних юридичних питаннях. Також ми надаємо послуги ліквідації фірм в Києві, послуги арбітражного керуючого в Києві з питань закриття фірм і підприємців. Адвокат по ліквідації бізнесу в Києві надає послуги ліквідації бізнесу в добровільному порядку і через банкрутство фірми в Києві.

 

Окремим напрямком юридичних послуг є стягнення боргів в Києві, стягнення заборгованості з контрагентів, врегулювання за борговими зобов'язаннями і арбітраж, де суб'єктами боргових правовідносин виступають юридичні особи та громадяни. Стягнення боргів здійснюється в позасудовому порядку і через суд. Наші адвокати надають юридичні послуги щодо виконання рішень суду в Києві і по супроводу виконавчого провадження.

 

Ми надаємо послуги реєстрації авторських прав в Києві і здійснюємо захист інтелектуальної власності. Патентний повірений в Києві надасть послуги реєстрації авторських прав, а адвокат із захисту авторських прав в Києві та з питань інтелектуальної власності надасть послуги із захисту від порушення і незаконного використання об'єктів авторського права. Ми допоможемо зареєструвати торгову марку в Києві, товарний знак і інші об'єкти інтелектуальної власності та отримаємо свідоцтво на торговельну марку, товарний знак або патент.

 

Адвокати та юристи надаю юридичні послуги для іноземців в Києві англійською мовою та іншими іноземними мовами. Ми здійснюємо юридичний переклад документів в Києві, а також переклад текстів ділових та інших тематик. У структурі юридичної компанії працює бюро перекладів іноземних мов в Києві, в якому працюють професійні перекладачі. Бюро перекладів у Києві здійснює письмовий переклад документів в Києві і перекладачі здійснюють усний переклад в Києві більше 30 іноземних мов. При здійсненні письмового перекладу дуже часто надається послуга - нотаріальне засвідчення перекладу документів в Києві.

 

Актуальною є послуга витребування документів в Києві. Ми надаємо послуги отримання документів з РАЦС, архіву, з суду, з ВНЗ та інших установ. Документи які ми отримуємо: свідоцтво про народження, смерть, шлюб з РАЦС Києва, виписка з реєстру РАЦС Києва, архівна довідка з архіву Києва, довідка про несудимість, рішення суду, диплом про освіту та інші документи. Дуже часто після отримання потрібно легалізація документів в Києві для надання їх за кордон. Ми здійснюємо наступні види легалізації документів: апостиль в Києві, консульська легалізація документів в Києві, завірення документів акредитованим перекладачем в Києві.

 

Імміграційний адвокат в Києві надає послуги іноземцям з імміграції в Україну. Імміграційні послуги в Києві надає професійний юрист і адвокат по імміграції в Україну. Ми сприяємо в наступних імміграційних питаннях: оформлення посвідки на проживання в Києві, підготовка необхідних документів, отримання громадянства в Києві, оформлення запрошення для іноземця та оформлення робочої візи в Києві. Також адвокат по імміграції за кордон в Києві надає послуги з імміграція в США, Іспанію, Словаччину, Польщу, Румунію.

 

Нотаріальні послуги в Києві невіддільні від юридичних послуг, і дуже часто адвокат працює з різних юридичних питань разом з нотаріусом. Приватний нотаріус в Києві оформить довіреність на судове представництво інтересів і на інші юридичні дії, оформить спадщину, зареєструє бізнес, засвідчить письмовий переклад документа, оформить угоду купівлі-продажу нерухомості та інше.

 

Оформлення спадщини в Києві, є окремим видом юридичних послуг та має свої особливості. Адвокат зі спадщини в Києві оформить спадщину за законом і за заповітом на квартиру, будинок, землю, бізнес, авторські права, рахунок в банку. Спадкове право має свої особливості при оформленні спадщини на громадянина України та іноземного громадянина. Важливим є оптимізація оподаткування при оформленні спадщини в Києві.


 

Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Адвокати в Україні: 

Харків    Київ 
інші міста

 

Адвокати за кордоном: 

Україна   Туреччина
Чехія   Польща
Іспанія   інші країни

 

юридична франшиза

 

Адвокат в Польщі

 

Адвокат в Чехії

 

Адвокат в Іспанії

 

Адвокат у Харкові