Адвокат у Іспанії

Юридична компанія у Іспанії. Юридичні послуги у Іспанії для приватних осіб та бізнесу. Адвокат у Іспанії для громадян, іноземців, компаній. Ведення юридичних справ у суді. Вирішення спорів за іспанським законодавством. Захист та юридична допомога з юридичних справ у суді та правоохоронних органах.


Адвокат у Іспанії, юридична компанія у Іспанії

+34 691 49 39 61

Іспанія з її багатою культурною спадщиною, приголомшливими краєвидами та яскравими містами є не лише популярним туристичним напрямком, а й процвітаючим центром бізнесу та інвестицій. Іспанські адвокати надають юридичні послуги відповідно до іспанського законодавства для клієнтів у різних містах Іспанії.

 

Мадрид
Барселона
Валенсія
Севілья
Малага
Сарагоса
Мурсія

 

Незалежно від того, чи ви є резидентом, емігрантом або іноземним інвестором, орієнтуватися в правовому ландшафті Іспанії може бути складно, і саме тут юридичні послуги юридичної компанії та адвоката в Іспанії стають незамінними. Адвокати у Іспанії – це фахівці у різних галузях законодавства, міжнародного права та законодавства інших країн.

 

Юридичні послуги та адвокат у Іспанії:

 

 

Юридичні послуги, що надаються юридичними фірмами та адвокатами у Іспанії, необхідні всім, хто хоче ефективно орієнтуватися в правовому ландшафті країни. Адвокати компанії у Іспанії надають юридичну допомогу громадянам та бізнесу, пропонуючи супровід громадян, іноземців, іспанських та іноземних компаній іноземними мовами.

 

Юридичні послуги юридичної компанії у Іспані:

 

 • Юридичні консультації у Іспанії для громадян та фірм (консультаційні послуги). Допомога у розумінні іспанських законів та правил, підготовка найкращих юридичних стратегій для досягнення цілей. Підготовка юридичних документів та договорів. Послуги адвоката у поліції та прокуратурі. Судові розгляди та вирішення спорів – судові послуги. Юридичні послуги для іноземців у Іспанії та захист їх інтересів.

 

 • Сімейний адвокат у Іспанії для громадян та іноземців - Сімейне право та приватне право: Підготовка позову в суді, представлення інтересів у суді при розгляді сімейних спорів, розлучення у Іспанії, розлучення іноземних громадян - міжнародне розлучення, поділ подружнього майна, встановлення батьківства, позбавлення батьківських прав, усиновлення, опіка над дітьми. Реєстрація шлюбу, громадянський шлюб, шлюб із іноземцем. Цивільний адвокат у Іспанії та цивільні суперечки в суді - Цивільне право: Угоди, визнання правочинів недійсними, відшкодування збитків, кредитні спори, захист прав споживачів.
 • Нерухомість та майнове право. Адвокат з нерухомості у Іспанії - Юридичний супровід угод з нерухомістю (житлова та комерційна нерухомість): допомога в угодах з купівлі нерухомості (будинки, квартири, землі під будівництво, офісу, бізнес-центру, готелю, офісу, бізнес-центру, ресторану) - нерухомість для інвестицій та захисту інтересів, перевірка нерухомості та продавця, купівля нерухомості іноземцем у Іспанії, підтвердження легальності коштів з-за кордону, відкриття інвестиційного рахунку, юридичні суперечки з нерухомості у суді, іпотека. Будівельне та земельне законодавство: захист інтересів забудовників, територіальне планування та отримання дозволів на будівництво, реєстрація права власності, іноземні інвестиції, будівельні підряди, будівельні спори в суді, представництво у будівельних проектах та спорах.
 • Адвокат по спадщині у Іспанії для громадян та іноземців - Спадкове право: Оформлення спадщини у Іспанії (нерухомість, земля, рахунки, акції, бізнес); спори про спадщину у суді та захист інтересів спадкоємців, складання заповітів, поділ спадщини між спадкоємцями, спадкування за законом та заповітом, оподаткування спадщини.
 • Адвокат у кримінальних справах у Іспанії та захист у кримінальних справах - Кримінальне право та кримінальний процес: Вбивства, злочини проти власності, шахрайство, економічні та податкові злочини, злочини проти життя та здоров'я, наркотики, інформаційна безпека, зброя, міграційні злочини, автокатастрофи. Стратегія та тактика правового захисту у кримінальній справі. Правовий захист у кримінальних справах та представництво інтересів осіб, які обвинувачуються у різних правопорушеннях (допит, обшук, підозра, арешт, затримання, збирання доказів), підготовка документів та скарг, перевірка документів, екстрадиція. Апеляція у кримінальних справах.
 • Імміграційний адвокат у Іспанії - імміграційне законодавство Іспанії та візові послуги (імміграційні програми): послуги з імміграції та проживання у Іспанії, консультації з віз, заяви на громадянство, підготовка документів для імміграції, посвідка на проживання в Іспанії, допомога із заявами на отримання возз'єднання сім'ї, робота та підприємницькі візи, імміграційні апеляції, дотримання імміграційного законодавства, отримання дозволів на проживання та роботу, натуралізація.
 • Спори зі страховими компаніями - Страховий адвокат у Іспанії: Страхування нерухомості, страхування транспорту та вантажів, медичне страхування, страхування відповідальності, фінансове та туристичне страхування. Компенсація, аналіз страхових полісів, відмова у претензіях, допомога у претензіях, вирішення спорів, недобросовісні претензії, судові розгляди.

 

 • Стягнення боргів у Іспанії - Адвокат зі стягнення боргів для компаній та громадян: Стягнення боргів за договорами, представлення інтересів боржника та кредитора, юридичний супровід виконання судових рішень про стягнення боргів, арешт майна та активів, виконання рішень іноземних судів. Представництво у Міжнародному комерційному арбітражному суді, захист сторін у комерційних спорах, медіація та укладання мирової угоди.

 

 • Реєстрація бізнесу у Іспанії (реєстрація бізнесу, ліцензування) - Корпоративне право та корпоративні конфлікти: Відкриття та реєстрація компаній у Іспанії (міжнародні компанії, холдинги, корпоративні групи, спільні підприємства), юридичні послуги з реєстрації компаній, купівлі-продажу компаній, супровід угод з корпоративними правами, реєстрація представництва іноземної компанії, реєстрація компаній з іноземними засновниками, оподаткування бізнесу, управління активами, оподаткування угод, податкове планування, подвійне оподаткування, оптимізація та податкове консультування, податкова резиденція, оподаткування міжнародних компаній, супровід інвестицій. Ліквідація компаній у Іспанії: реорганізація, захист прав кредиторів, банкрутство.
 • Юридичний супровід бізнесу у Іспанії для іспанських та іноземних клієнтів: підтримка компаній та підприємців, мінімізація потенційних ризиків, захист та представлення інтересів бізнесу. Договірне право - місцеві та міжнародні контракти (купівля-продаж, постачання, автомобільні та залізничні перевезення, повітряні та морські перевезення, страхування, комісійні, комерційна концесія, агентські угоди): складання контрактів, розгляд та забезпечення виконання контрактів, юристи з контрактів, юридична експертиза договорів, юридичний супровід укладання договорів. Податкове право та фінанси: податкова система Іспанії, аудит фінансових документів, податкове консультування та оптимізація, фінансові консультації, представництво у податкових спорах у суді. Банківське право: цінні папери, дотримання нормативних вимог, переговори щодо контрактів та транзакції. Адміністративне право та адміністративні спори, послуги адвоката з адміністративних справ у суді, супровід адміністративних спорів між бізнесом та органами державної влади, оскарження адміністративних правопорушень. Корпоративне та комерційне право, представлення інтересів адвокатом у комерційних спорах. Бухгалтерські послуги: підготовка бухгалтерських документів, звітів та платіжних документів, контроль сплати податків.
 • Інтелектуальна та промислова власність у Іспанії. Авторське право: реєстрація товарних знаків та авторських прав, патентні суперечки, адвокат з інтелектуальної власності у Іспанії, захист товарних знаків, захист інновацій, брендів та зразків, патенти, ліцензійні договори, роялті та компенсації.

 

 • Послуги перекладу - Бюро перекладів у Іспанії (понад 30 іноземних мов): Письмовий переклад, усний переклад, юридичний переклад документів; Отримання свідоцтв та документів, апостиль та консульська легалізація.

 

Заручившись послугами досвідчених фахівців, які знаються на іспанському законодавстві, ви зможете захистити свої інтереси, знизити ризики та забезпечити дотримання правил країни.