Адвокат у Іспанії

Юридична компанія у Іспанії. Юридичні послуги у Іспанії для приватних осіб та бізнесу. Адвокат у Іспанії для громадян, іноземців, компаній. Ведення юридичних справ у суді. Вирішення спорів за іспанським законодавством. Захист та юридична допомога з юридичних справ у суді та правоохоронних органах.


Адвокат у Іспанії, юридична компанія у Іспанії

+34 691 49 39 61

Іспанія з її багатою культурною спадщиною, приголомшливими краєвидами та яскравими містами є не лише популярним туристичним напрямком, а й процвітаючим центром бізнесу та інвестицій. Іспанські адвокати надають юридичні послуги відповідно до іспанського законодавства для клієнтів у різних містах Іспанії.

 

Мадрид
Барселона
Валенсія
Севілья
Малага
Сарагоса
Мурсія

 

Незалежно від того, чи ви є резидентом, емігрантом або іноземним інвестором, орієнтуватися в правовому ландшафті Іспанії може бути складно, і саме тут юридичні послуги юридичної компанії та адвоката в Іспанії стають незамінними. Адвокати у Іспанії – це фахівці у різних галузях законодавства, міжнародного права та законодавства інших країн.

 

Юридичні послуги та адвокат у Іспанії:

 

 

Юридичні послуги, що надаються юридичними фірмами та адвокатами у Іспанії, необхідні всім, хто хоче ефективно орієнтуватися в правовому ландшафті країни. Адвокати компанії у Іспанії надають юридичну допомогу громадянам та бізнесу, пропонуючи супровід громадян, іноземців, іспанських та іноземних компаній іноземними мовами.

 

Юридичні послуги юридичної компанії у Іспані:

 

 • Юридичні консультації у Іспанії для громадян та фірм (консультаційні послуги). Допомога у розумінні іспанських законів та правил, підготовка найкращих юридичних стратегій для досягнення цілей. Підготовка юридичних документів та договорів. Послуги адвоката у поліції та прокуратурі. Судові розгляди та вирішення спорів – судові послуги. Юридичні послуги для іноземців у Іспанії та захист їх інтересів.

 

 • Сімейний адвокат у Іспанії для громадян та іноземців - Сімейне право та приватне право: Підготовка позову в суді, представлення інтересів у суді при розгляді сімейних спорів, розлучення у Іспанії, розлучення іноземних громадян - міжнародне розлучення, поділ подружнього майна, встановлення батьківства, позбавлення батьківських прав, усиновлення, опіка над дітьми. Реєстрація шлюбу, громадянський шлюб, шлюб із іноземцем. Цивільний адвокат у Іспанії та цивільні суперечки в суді - Цивільне право: Угоди, визнання правочинів недійсними, відшкодування збитків, кредитні спори, захист прав споживачів.
 • Нерухомість та майнове право. Адвокат з нерухомості у Іспанії - Юридичний супровід угод з нерухомістю (житлова та комерційна нерухомість): допомога в угодах з купівлі нерухомості (будинки, квартири, землі під будівництво, офісу, бізнес-центру, готелю, офісу, бізнес-центру, ресторану) - нерухомість для інвестицій та захисту інтересів, перевірка нерухомості та продавця, купівля нерухомості іноземцем у Іспанії, підтвердження легальності коштів з-за кордону, відкриття інвестиційного рахунку, юридичні суперечки з нерухомості у суді, іпотека. Будівельне та земельне законодавство: захист інтересів забудовників, територіальне планування та отримання дозволів на будівництво, реєстрація права власності, іноземні інвестиції, будівельні підряди, будівельні спори в суді, представництво у будівельних проектах та спорах.
 • Адвокат по спадщині у Іспанії для громадян та іноземців - Спадкове право: Оформлення спадщини у Іспанії (нерухомість, земля, рахунки, акції, бізнес); спори про спадщину у суді та захист інтересів спадкоємців, складання заповітів, поділ спадщини між спадкоємцями, спадкування за законом та заповітом, оподаткування спадщини.
 • Адвокат у кримінальних справах у Іспанії та захист у кримінальних справах - Кримінальне право та кримінальний процес: Вбивства, злочини проти власності, шахрайство, економічні та податкові злочини, злочини проти життя та здоров'я, наркотики, інформаційна безпека, зброя, міграційні злочини, автокатастрофи. Стратегія та тактика правового захисту у кримінальній справі. Правовий захист у кримінальних справах та представництво інтересів осіб, які обвинувачуються у різних правопорушеннях (допит, обшук, підозра, арешт, затримання, збирання доказів), підготовка документів та скарг, перевірка документів, екстрадиція. Апеляція у кримінальних справах.
 • Імміграційний адвокат у Іспанії - імміграційне законодавство Іспанії та візові послуги (імміграційні програми): послуги з імміграції та проживання у Іспанії, консультації з віз, заяви на громадянство, підготовка документів для імміграції, посвідка на проживання в Іспанії, допомога із заявами на отримання возз'єднання сім'ї, робота та підприємницькі візи, імміграційні апеляції, дотримання імміграційного законодавства, отримання дозволів на проживання та роботу, натуралізація.
 • Спори зі страховими компаніями - Страховий адвокат у Іспанії: Страхування нерухомості, страхування транспорту та вантажів, медичне страхування, страхування відповідальності, фінансове та туристичне страхування. Компенсація, аналіз страхових полісів, відмова у претензіях, допомога у претензіях, вирішення спорів, недобросовісні претензії, судові розгляди.

 

 • Стягнення боргів у Іспанії - Адвокат зі стягнення боргів для компаній та громадян: Стягнення боргів за договорами, представлення інтересів боржника та кредитора, юридичний супровід виконання судових рішень про стягнення боргів, арешт майна та активів, виконання рішень іноземних судів. Представництво у Міжнародному комерційному арбітражному суді, захист сторін у комерційних спорах, медіація та укладання мирової угоди.

 

 • Реєстрація бізнесу у Іспанії (реєстрація бізнесу, ліцензування) - Корпоративне право та корпоративні конфлікти: Відкриття та реєстрація компаній у Іспанії (міжнародні компанії, холдинги, корпоративні групи, спільні підприємства), юридичні послуги з реєстрації компаній, купівлі-продажу компаній, супровід угод з корпоративними правами, реєстрація представництва іноземної компанії, реєстрація компаній з іноземними засновниками, оподаткування бізнесу, управління активами, оподаткування угод, податкове планування, подвійне оподаткування, оптимізація та податкове консультування, податкова резиденція, оподаткування міжнародних компаній, супровід інвестицій. Ліквідація компаній у Іспанії: реорганізація, захист прав кредиторів, банкрутство.
 • Юридичний супровід бізнесу у Іспанії для іспанських та іноземних клієнтів: підтримка компаній та підприємців, мінімізація потенційних ризиків, захист та представлення інтересів бізнесу. Договірне право - місцеві та міжнародні контракти (купівля-продаж, постачання, автомобільні та залізничні перевезення, повітряні та морські перевезення, страхування, комісійні, комерційна концесія, агентські угоди): складання контрактів, розгляд та забезпечення виконання контрактів, юристи з контрактів, юридична експертиза договорів, юридичний супровід укладання договорів. Податкове право та фінанси: податкова система Іспанії, аудит фінансових документів, податкове консультування та оптимізація, фінансові консультації, представництво у податкових спорах у суді. Банківське право: цінні папери, дотримання нормативних вимог, переговори щодо контрактів та транзакції. Адміністративне право та адміністративні спори, послуги адвоката з адміністративних справ у суді, супровід адміністративних спорів між бізнесом та органами державної влади, оскарження адміністративних правопорушень. Корпоративне та комерційне право, представлення інтересів адвокатом у комерційних спорах. Бухгалтерські послуги: підготовка бухгалтерських документів, звітів та платіжних документів, контроль сплати податків.
 • Інтелектуальна та промислова власність у Іспанії. Авторське право: реєстрація товарних знаків та авторських прав, патентні суперечки, адвокат з інтелектуальної власності у Іспанії, захист товарних знаків, захист інновацій, брендів та зразків, патенти, ліцензійні договори, роялті та компенсації.

 

 • Послуги перекладу - Бюро перекладів у Іспанії (понад 30 іноземних мов): Письмовий переклад, усний переклад, юридичний переклад документів; Отримання свідоцтв та документів, апостиль та консульська легалізація.

 

Заручившись послугами досвідчених фахівців, які знаються на іспанському законодавстві, ви зможете захистити свої інтереси, знизити ризики та забезпечити дотримання правил країни.

 


Задати питання