Міжнародне розлучення

Судове міжнародне розлучення з іноземцем - розірвання шлюбу за кордоном між громадянами різних країн


Розлучення часто є морально важким для сторін та прийняти таке рішення складно. Переважно рішення про розлучення ухвалює суд та юридично розриває шлюб. Адвокати компанії з розлучень пропонують комплексний підхід до шлюборозлучного процесу, допоможуть обрати оптимальний варіант припинення шлюбу, розроблять стратегію розлучення з урахуванням максимального захисту інтересів клієнтів.

Розлучення за кордоном - Міжнародне розлучення

 

 

Особливу увагу слід приділити процесу міжнародного розлучення під час розірвання шлюбу, коли процес може відбуватися у кількох юрисдикціях у різних країнах. Міжнародні адвокати з розлучень консультують у сімейних справах та надають юридичні консультації щодо оптимального проведення розлучення. Ми співпрацюємо з фахівцями з сімейного права у багатьох країнах. Юристи надають професійні послуги з міжнародного сімейного законодавства.

 

Кожна країна має своє законодавство про сім'ю. Великий досвід роботи з клієнтами, які мешкають за кордоном, дає можливість аналізувати кожну ситуацію індивідуально, щоб визначити найкращий підхід для вирішення справи. У багатьох випадках юрисдикцію міжнародної справи про розлучення має більш ніж одна країна. У різних державах різні закони та протоколи розлучення. Адвокат розгляне усі можливі юрисдикції для справи та оберуть оптимальну. Вибір правильної юрисдикції для розлучення може вплинути результат справи..

 

Адвокати з досвідом у міжнародних розлученнях необхідні в ситуаціях: шлюб укладений в іншій країні, один або подружжя живе за кордоном, сторони володіють нерухомістю та активами в іншій країні, є особливості у питаннях опіки над дітьми, юрисдикція. Адвокати з розлучень надають юридичну допомогу та консультації щодо розірвання шлюбу, опіки, поділу активів, майна та нерухомості, щодо аліментів та утримання, переїзду дітей за кордон, виконання судових рішень щодо сімейних кейсів.

 

Більше 80 країн є учасниками Гаазької конвенції з міжнародного приватного права, яка встановлює керівні принципи при вирішенні справ пов'язаних з міжнародними розірванням шлюбу, підтвердженням розлучення та виконання рішень судів про розподіл майна, аліменти та опікунство над дітьми.

 

Додатково питання з міжнародних справ щодо розлучень та сімейних спорів регулюють: Конвенція про визнання розлучень та роздільного проживання громадян, Конвенція про право, що застосовується до режимів подружньої власності, Конвенція про цивільні аспекти міжнародного викрадення дітей, Конвенція про міжнародне стягнення аліментів та інших форм утримання сім'ї.

 


Задати питання