Адвокат у Чехії

Адвокат у Чехії, юридичні послуги громадянам і компаніям, захист в суді у Чехії, представництво інтересів, юридичні консультації чеського адвоката


Юрист у Чехії та юридична фірма у Чехії


Чехія – це процвітаюча центральноєвропейська держава, відома своєю багатою історією, мальовничими ландшафтами та економікою, що швидко розвивається. Оскільки країна продовжує приваблювати все більше громадян, іноземців та компаній, попит на юридичні послуги також значно зріс. Юридична фірма в Чехії пропонує професійні послуги адвокатів для бізнесу, громадян та іноземців.

 

 

Незалежно від того, чи є ви громадянином, який потребує юридичної допомоги, іноземцем, який орієнтується в тонкощах чеського законодавства, чи компанією, яка потребує експертної консультації, чеська правова система пропонує широкий спектр адвокатських послуг, щоб задовольнити ваші конкретні потреби. Чеські адвокати надають юридичну допомогу та підтримку чеським та іноземним клієнтам у різних категоріях судових справ.

 

Юридичні послуги та адвокат в Чехії

 

 

Чеська Республіка пропонує широкий спектр адвокатських послуг для задоволення різноманітних юридичних потреб громадян, іноземців та компаній. Адвокати представляють інтереси клієнтів у державних установах, поліції, прокуратурі та судах у судових спорах.

 

Послуги юридичної компанії у Чехії:

 

  • Юридичні консультації у Чехії: професійні консультації для громадян, іноземців та бізнесу; аналіз правових документів, підготовка правових висновків, розробка правових документів в Чехії для судів, правоохоронних та державних органів; представництво інтересів клієнтів в суді; адвокатські послуги для громадян та іноземців у Чехії: представництво інтересів та захист прав у суді, поліції, прокуратурі, легалізація та виконання судових рішень; відновлення та отримання документів та довідок з державних органів, легалізація документів та апостилювання; послуги бюро перекладів (письмовий переклад документів і текстів різної тематики), засвідчення перекладу документів, присяжний переклад, послуги судового перекладача, юридичний переклад.
  • Адвокат з нерухомості у Чехії (житлова та комерційна нерухомість): юридичний супровід угод з нерухомістю у Чехії, юрист по операціях з комерційною та житловою нерухомістю, перевірка документів на нерухомість перед угодою, допомога в оформленні купівлі-продажу та договір купівлі-продажу нерухомого майна у нотаріуса, державна реєстрація речових прав на нерухоме майно, житлове право.
  • Сімейний адвокат у Чехії: сімейне право в Чехії, розлучення - шлюборозлучний процес і розлучення в суді, міжнародне розлучення в Чехії, шлюбний договір, поділ майна при розлученні, аліменти, встановлення батьківства; адвокат по цивільним справам в Чехії та цивільному праву, визнання правочинів недійсними, відшкодування та стягнення збитків.
  • Імміграційні послуги у Чехії: посвідка на проживання у Чехії, послуги імміграційного юриста в Чехії, підготовка імміграційних документів і заява на ВНЖ, імміграція у Чехію (через бізнес, інвестиції, навчання, возз'єднання сім'ї, народження) , оформлення віз.
  • Спадщина у Чехії щодо нерухомості, бізнесу, банківських рахунків, акцій, інтелектуальної власності): адвокат по спадкових справах у Чехії, спадкові спори в суді, оформлення спадщини для громадян та іноземців.
  • Реєстрація компанії у Чехії та корпоративне право: створення компанії в Чехії, закриття бізнесу, банкрутство компанії, оренда юридичної адреси для реєстрації компанії, підготовка установчих документів, юридичний супровід іноземних інвестицій; допомога в купівлі бізнесу та перереєстрації підприємства на нового власника.
  • Юридичний супровід компаній в Чехії: юридичні послуги з комерційногоправа в Чехії та корпоративних спорів, договорів, due diligence, медіації; податкове право в Чехії, оптимізація оподаткування та податкове консультування, адміністративне право та оскарження рішень податкових та митних органів; страхове право в Чеській Республіці та страхові спори в суді зі страховими компаніями за договорами (полісами) страхування майна, здоров'я, бізнесу та інших ризиків, страховий адвокат для судових спорів зі страховими компаніями та стягнення страхових платежів; збір інформації про компанії, юридичний аналіз документів та інформації компанії, підготовка рекомендацій, посередництво; бухгалтерський супровід підприємств та ведення бухгалтерського обліку, підготовка звітності, моніторинг сплати податків, податкове планування.
  • Інтелектуальна та промислова власність в Чехії: авторське право, реєстрація та захист інтелектуальної власності - адвокат з питань інтелектуальної власності в Чехії, компенсації, реєстрація торгових марок, авторські та ліцензійні угоди.
  • Стягнення боргів за договорами з компаніями в Чехії: адвокат по стягненню боргів в Чехії, стягнення боргів з бізнесу та боргів з громадян за договорами, пошук та арешт майна та активів боржника, продаж майна боржника, господарські спори та арбітраж, міжнародний комерційний арбітраж.

 

Громадяни Чеської Республіки можуть отримати доступ до різноманітних адвокатських послуг для вирішення своїх юридичних проблем.

 

Іноземці, які проживають або ведуть бізнес у Чехії, часто стикаються з юридичними проблемами через відмінності в мові, культурі та незнайомості з місцевою правовою системою. У таких випадках необхідним є звернення до юриста, який добре знає чеське законодавство.

 

Чеська Республіка стала привабливим місцем для бізнесу, як великого, так і малого, який шукає можливості в Центральній Європі. Оскільки компанії орієнтуються в правовому ландшафті, їм часто потрібна допомога спеціалізованих юристів, щоб забезпечити відповідність, захистити свої інтереси та вирішити будь-які правові спори, які можуть виникнути.

 


Задати питання