Реєстрація компанії у Чехії

Реєстрація компанії у Чехії та реєстрація підприємця, відкриття бізнесу, підготовка документів для реєстрації компанії, установчі документи компанії, капітал компанії, вибір форми компанії та системи оподаткування.



Чеська Республіка, розташована в самому центрі Європи, відома своєю сильною економікою, сприятливим бізнес-середовищем і стратегічним географічним розташуванням. Він пропонує чудові можливості для підприємців та інвесторів, які хочуть заснувати компанію у Центральній Європі.

 

Відкриття бізнесу - реєстрація компанії у Чехії:

Прага
Брно

 

Реєстрація компанії в Чехії є простим процесом, але важливо розуміти вимоги та процедури. Податок на прибуток підприємств у Чехії становить 19% для компаній і 15% для фізичних осіб. Податок на додану вартість (ПДВ) у Чехії становить від 15% до 21%. Ви можете зареєструвати компанію в Чехії та вести бізнес у всіх країнах Європейського Союзу.

 

Послуги з реєстрації компанії в Чехії:

 

  • Юридичні консультації з реєстрації компанії в Чехії.
  • Перевірка назви компанії, підготовка та подача установчих документів та статуту, підготовка довіреностей на створення компанії засновниками, реєстрація та підпис засновницького договору у нотаріуса, судовий переклад документів для реєстрації компанії.
  • Реєстрація фірми в Торговому реєстрі Чеської Республіки та у фінансовій адміністрації, сплата державного мита за реєстрацію компанії в Чехії, надання юридичної адреси компанії в Чехії.
  • Відкриття банківського рахунку компанії та внесення коштів на рахунок для створення компанії, реєстрації та отримання ліцензії компанії..

 

Відкриваючи бізнес в Чехії, необхідно визначитися з організаційно-правовою формою чеської компанії, щоб успішно і належно вести бізнес в Чехії та в Європейському Союзі.

 

Типи компаній в Чехії:

 

  • S.R.O. - (společnost s ručením omezeným) - Товариство з обмеженою відповідальністю в Чехії (ТОВ);
    A.S. - (akciová společnost) - Акціонерне товариство в Чехії (АТ);
    živnostenský list - Самозайняті особи в Чехії;
    V.O.S. - (veřejna obchodní společnost) - Публічна торгова компанія в Чехії;
    K.S. - (komanditní společnost) - Командитне товариство в Чехії;
    družstvo - кооператив в Чехії.

 

Чеська Республіка забезпечує привабливе бізнес-середовище для підприємців та інвесторів. Реєстрація компанії в країні передбачає вибір типу юридичної особи, збереження унікальної назви, підготовку статуту, внесення необхідного статутного капіталу, завершення процесу реєстрації в комерційному реєстрі та виконання податкових та інших поточних зобов’язань.

 

Першим кроком при реєстрації компанії в Чехії є визначення типу юридичної особи. Найпоширенішими формами компаній у Чехії є товариства з обмеженою відповідальністю та акціонерні товариства. Вибір залежить від різних факторів, таких як бажаний рівень відповідальності, вимоги до капіталу та структура управління. Після того як ви визначилися з типом компанії, вам потрібно вибрати унікальну назву для бізнесу. Назва має відповідати вимогам законодавства, бути характерною та не порушувати будь-які існуючі торгові марки. Ви можете зарезервувати ім'я в Чеському відділі ліцензування торгівлі або за допомогою онлайн-заявки.

 

Компанії з обмеженою відповідальністю в Чеській Республіці вимагають мінімального статутного капіталу в 1 чеську крону. З іншого боку, акціонерні товариства вимагають мінімальний статутний капітал у 2 000 000 чеських крон. Статутний капітал має бути внесений на банківський рахунок, а підтвердження депозиту має бути подано під час процесу реєстрації.

 

Щоб зареєструвати компанію в Чехії, необхідно підготувати статут. Якщо ви створюєте акціонерне товариство, необхідно включити додаткову інформацію, таку як кількість і тип акцій. Для реєстрації компанії необхідно подати необхідні документи до Торгового реєстру. Процес реєстрації можна завершити в електронному вигляді або особисто. Необхідні документи включають AoA, підтвердження депозиту статутного капіталу, документи, що посвідчують особу засновників, і нотаріально засвідчену довіреність, якщо її представляє довірена особа. На цьому етапі також необхідно сплатити реєстраційний внесок.

 

Після того, як компанія буде зареєстрована в комерційному реєстрі, необхідно подати заяву на податковий облік. Це передбачає отримання ідентифікаційного податкового номера (ІПН) і реєстрацію платника податку на додану вартість (ПДВ).