Адвокат у Брно

Адвокат у Брно, Юридичні послуги для фізичних осіб та компаній, юридичні консультації, судовий захист у Брно, представництво інтересів.


Адвокат у Брно та захист, юридична компанія у Брно


Юридична фірма у Брно надає юридичні послуги громадянам і компаніям (юридичні послуги та допомога іноземним клієнтам і громадянам Чехії). Ці послуги охоплюють широкий спектр практичних сфер, гарантуючи, що клієнти можуть знайти експертну консультацію та представництво, адаптоване до їхніх конкретних потреб.

 

Юридичні послуги - адвокат у Брно:

 

 

Правова система Чеської Республіки пропонує захист і гарантії для фізичних і юридичних осіб. Адвокати у Брно надають юридичні послуги та допомогу в різних судових справах. Юридичні послуги у Брно надають професійні юристи.

 

Юридичні послуги у Брно:

 

  • Юридичні консультації у Брно: консультаційні послуги для громадян, іноземців та підприємств; підготовка юридичних документів до суду; представництво інтересів клієнтів в суді; послуги адвоката у Брно: захист в суді. Отримання документів в державних органах (довідки), апостиль на документах; послуги бюро перекладів, засвідчення перекладу документів.
  • Адвокат з нерухомості у Брно (житлова та комерційна нерухомість): юридичний супровід угод з комерційною та житловою нерухомістю, перевірка документів, реєстрація права власності.
  • Сімейний адвокат у Брно та сімейне право: розлучення - шлюборозлучний процес, міжнародне розлучення, поділ майна при розлученні.
  • Спадщина у Брно: оформлення спадщини (нерухомість, бізнес, банківські рахунки), спадковий адвокат у Брно, спадкові спори в суді.
  • Реєстрація компанії у Брно та корпоративне право: відкриття бізнесу у Брно, підготовка установчих документів компанії, іноземні інвестиції.
  • Юридичний супровід компаній у Брно, договори, корпоративні спори та комерційне право; податкове право та оподаткування, податкове консультування та оптимізація; страхові спори, страховий юрист.
  • Стягнення боргів з компаній у Брно: юрист зі стягнення боргів у Брно, комерційні спори та арбітраж.

 

Адвокати у Брно мають великий юридичний досвід у різних сферах чеського законодавства.

 


Клієнтів із Брно цікавлять послуги:

Прага
Пльзень
Країни