Адвокат у Австрії

Адвокат у Австрії, професійні юридичні послуги, австрійські адвокати, що спеціалізуються на законодавстві, розумінні та дотриманні австрійських законів, послуги юридичної компанії у Австрії, регулювання.


Адвокат у Австрії, юридична компанія у Австрії


Австрія, яка розташована в самому центрі Європи, вже давно є центром бізнесу та торгівлі, що робить її привабливою як для громадян, так і для іноземців. Завдяки стабільній економіці, стратегічному розташуванню та сприятливому діловому середовищу країна приваблює підприємців і корпорації з усього світу. Австрійські адвокати надають клієнтам професійні юридичні послуги та пропонують підтримку в різних справах як австрійським, так і іноземним клієнтам.

 

Юридичні послуги та адвокат у Австрії:

 

 

Австрія дотримується системи цивільного права, на яку сильно вплинула романо-германська правова традиція. Законодавча база створена для захисту прав та інтересів фізичних осіб і підприємств. Розуміння та дотримання австрійських законів є вирішальними для успіху.

 

Послуги юридичної компанії у Австрії:

 

 • Юридичні консультації адвоката у Австрії. Вирішення спорів і судові процеси: послуги адвоката у Австрії в судах, переговорах і посередництві. Юридичні послуги для іноземців у Австрії.

 

 • Послуги адвоката з нерухомості у Австрії - Операції з нерухомістю (житлова та комерційна нерухомість): Купівля або продаж нерухомості. Купівля нерухомості іноземцями у Австрії. Адвокат, який спеціалізується на праві нерухомості, може допомогти у складанні договорів, забезпеченні дотримання нормативних актів і спостереженні за переходом права власності, перевіркою нерухомості та інвестиціями.
 • Адвокат зі спадкових справ у Австрії для громадян та іноземців - Спадкове право: оформлення спадщини у Австрії для громадян та іноземців (нерухомість, рахунки, акції, бізнес); спори про спадщину в суді та захист інтересів спадкоємців, поділ спадщини між спадкоємцями, оподаткування спадщини.
 • Цивільне та сімейне право: шлюб, розлучення, розлучення в суді, розлучення з іноземцем - міжнародне розлучення, опіка над дитиною, одноосібна опіка, викрадення дитини, право на спілкування з дитиною батьків, які проживають окремо, відібрання дітей державними органами, аліменти, примусове виконання рішень про стягнення аліментів, вимоги податкових органів щодо повернення «дитячих коштів» Familienbeihilfe. Австрійське сімейне законодавство може бути складним, і наявність законного представника гарантує, що ваші права захищені, і ви зможете чітко орієнтуватися в цих делікатних питаннях.
 • Страхове право: Спори зі страховими компаніями щодо страхування майна, автомобіля, життя, здоров'я, страхування правової допомоги (посилання страховика на невиконання умов договору страхування під час попередження про настання страхового випадку, спроби зменшення розміру реальних збитків страховиком, відмова страховика відшкодувати збитки після настання страхового випадку). Відшкодування збитків у порядку регресу. Представництво інтересів під час переговорів, медіації та в суді.
 • Імміграційне законодавство: адвокати, що спеціалізуються на імміграції, можуть надати допомогу в оформленні візових заяв, дозволів на роботу та вимог щодо проживання, забезпечуючи дотримання австрійських імміграційних правил.

 

 • Послуги по стягненню боргів в Австрії: стягнення дебіторської заборгованості, арешт активів, розшук майна, арбітражні та комерційні спори; стягнення боргів за кордоном, міжнародний комерційний арбітраж.

 

 • Створення та реєстрація бізнесу у Австрії (індивідуальне підприємство, партнерство, товариство з обмеженою відповідальністю (GmbH) або акціонерне товариство (AG): Юридичні експерти, що спеціалізуються на створенні бізнесу, можуть супроводжувати підприємців, забезпечуючи дотримання австрійського комерційного законодавства та полегшуючи плавна реєстрація. Реєстрація компаній іноземних засновників в Австрії.
 • Підприємницьке та корпоративне право: підприємці та компанії в Австрії отримують юридичні консультації з ділових та корпоративних питань (складання контрактів, питання відповідності, злиття та поглинання, а також вирішення спорів). Договірне право та комерційні угоди: Контракти складають основу будь-яких ділових відносин. Професіонали з права можуть допомогти у складанні, перевірці та узгодженні контрактів, гарантуючи, що вони дотримуються австрійського договірного права та захищають інтереси бізнесу.
 • Податкові послуги: податкова система Австрії є складною, і підприємства повинні дотримуватися різних податкових зобов’язань, включаючи податок на прибуток підприємств, податок на додану вартість (ПДВ) і внески на соціальне страхування. Фахівці з оподаткування можуть надати цінну інформацію про податкове планування, оптимізувати структури для підвищення ефективності оподаткування та забезпечити дотримання податкового законодавства, яке постійно змінюється.
 • Захист інтелектуальної власності (IP): Захист інтелектуальної власності є важливим у конкурентному бізнес-середовищі. Юридичні послуги в цій сфері охоплюють реєстрацію та захист торгових марок, патентів і авторських прав. Захист активів інтелектуальної власності компанії не лише захищає бренд, але й запобігає судовим суперечкам, які можуть виникнути через несанкціоноване використання чи порушення.
 • Трудове право: Наймання та управління робочою силою в Австрії. Юристи можуть надати рекомендації щодо трудових договорів, трудових спорів, забезпечення дотримання австрійського трудового законодавства, процедур звільнення, робочого часу, права на відпустку та внесків на соціальне страхування.

 

 • Питання відповідності та нормативно-правових актів: дотримуватись безлічі нормативних актів в Австрії є постійною проблемою. Фахівці з права, які спеціалізуються на регулятивних питаннях, можуть допомогти підприємствам орієнтуватися в галузевих нормах, ліцензійних вимогах і дотриманні законів про захист прав споживачів. Це гарантує, що компанії працюють у рамках закону, уникаючи штрафних санкцій або судових суперечок.

 

В Австрії правова система створена для підтримки справедливості та захисту прав осіб і підприємств. Маючи правильну юридичну консультацію, ви зможете орієнтуватися в складнощах австрійського законодавства, гарантуючи, що ваші права будуть захищені, а ваші юридичні питання розглядатимуться з досвідом і професіоналізмом. Звернення до професійних юридичних послуг – це не просто запобіжний захід; це важлива інвестиція в довголіття та успіх вашого бізнесу.