Контакти юридичної компанії

Контакти юридичної компанії- офіси юридичної компанії в різних країнах, партнерські юридичні офіси, контакти адвокатів за кордоном.


Однією з визначальних рис міжнародних юридичних компаній є їх широка глобальна присутність. Ці юридичні фірми пропонують комплексні юридичні послуги клієнтам у різних юрисдикціях. Ми побудували велику партнерську юридичну мережу, і клієнти компанії можуть отримати доступ до необхідних їм юридичних послуг, а також до послуг адвокатів у понад 20 країнах.

Локації - Контакти юридичної компанії:

Міжнародні юридичні компанії мають команди адвокатів. Ці багатопрофільні команди співпрацюють, щоб надавати клієнтам цілісні юридичні рішення, які вирішують складні проблеми, що виникають у результаті транзакцій і спорів. Серед наших партнерів іноземні юридичні фірми, адвокати, консалтингові компанії та агентства нерухомості за кордоном. Адвокати компанії надають послуги юридичним і фізичним особам незалежно від їх місцезнаходження, країни, національності та мови спілкування.

Послуги для бізнесу

Послуги для громадян

Юридичні послуги та сфери юридичної практики включають: судові процеси та судові спори будь-якої складності, національне право, міжнародний арбітраж, юридичний супровід бізнесу, M&A, продаж бізнесу, нерухомість та операції з комерційною та житловою нерухомістю, сімейне та цивільне право, кримінальне право, комерційне та торгове право, договірне право, операції з корпоративними правами, стягнення боргів, митне право, корпоративне право, реєстрація та перереєстрація бізнесу, права інтелектуальної власності, податкове право та оптимізація оподаткування, міжнародне приватне право, імміграція, тендери, комерційне право , земельне право, адміністративне та інше законодавство, відкриття рахунків, ліквідація підприємства, банкрутство.

 

У все більш взаємопов’язаному світі міжнародні юридичні фірми продовжують відігравати ключову роль у формуванні правового ландшафту, надаючи клієнтам досвід і глобальне охоплення.

19

Років на ринку

20

Країн

276

Фахівців

5486

Задоволених клієнтів

Ми організували велику мережу партнерських юридичних офісів за кордоном. Це міжнародний юридичний проект, побудований у співпраці з нашими іноземними партнерами.