Адвокат у Празі

Юридичні послуги, адвокат у Празі для громадян та фірм, захист у суді у Празі, представництво інтересів, юридична консультація


Адвокат у Празі та захист, юридична компанія у Празі


У жвавому та культурно багатому місті Прага доступна низка юридичних послуг, які допоможуть приватним особам, підприємствам та організаціям у різних юридичних питаннях. Юридична фірма в Празі надає юридичні послуги для громадян та компаній (юридичні послуги та допомога іноземним клієнтам та громадянам Чехії). Ці послуги охоплюють широкий спектр практичних областей, гарантуючи, що клієнти можуть знайти професійну консультацію та представництво з урахуванням їх конкретних потреб.

 

Юридичні послуги у Празі - адвокат у Празі

 

 

Правова система Чеської Республіки пропонує захист та гарантії для фізичних та юридичних осіб, і юристи відіграють життєво важливу роль у захисті цих прав та забезпеченні справедливого результату справи. Адвокати в Празі надають юридичні послуги та допомогу іноземним клієнтам та громадянам Чехії з різних юридичних питань. Юридичні послуги в Празі надають професійні чеські адвокати чеською, російською, українською та англійською мовами.

 

Послуги юридичної компанії у Празі:

 

  • Юридична консультація у Празі: консультаційні послуги для громадян, іноземців та бізнесу; юридичний аналіз документів, підготовка юридичних документів у Празі для суду та інших органів; представництво інтересів у суді та інших органах; послуги адвоката для громадян та іноземців у Празі: захист у суді, поліції, прокуратурі. Відновлення та одержання документів з державних органів (свідоцтва, довідки, сертифікати), легалізація документів та апостиль на документах; послуги агенції перекладів іноземних мов (письмовий переклад документів), засвідчення перекладу документів, присяжний переклад та послуги судового перекладу документів.
  • Адвокат з нерухомості у Празі (житлова та комерційна нерухомість): юридичний супровід угод з нерухомістю у Празі, угоди з комерційною та житловою нерухомістю, перевірка документів, допомога у укладанні договору у нотаріуса, реєстрація права власності, адвокат із житлового права у Празі.
  • Сімейний адвокат у Празі: чеське сімейне право, шлюборозлучні процеси та розлучення в суді, міжнародне розлучення, шлюбний договір, поділ майна при розлученні, аліменти, встановлення батьківства; адвокат у цивільних справах у Празі: цивільне право, визнання правочинів недійсними, компенсації.
  • Послуги з імміграції до Чехії: оформлення ПМП у Празі (вид на проживання), послуги імміграційного адвоката у Празі, підготовка документів для імміграції та подання на оформлення посвідки на проживання, імміграція до Чехії через бізнес, оформлення віз.
  • Спадщина у Празі (нерухомість, бізнес, банківські рахунки): адвокат у спадкових справах у Празі, спадкові спори у суді, оформлення спадщини.
  • Реєстрація компанії у Празі та корпоративне право у Чехії, відкриття бізнесу у Празі, закриття бізнесу та банкрутство, оренда юридичної адреси для компанії, підготовка установчих документів компанії, іноземні інвестиції; купівля бізнесу та перереєстрація компанії.
  • Юридичний супровід компаній у Празі, договори, корпоративні спори, комерційне право в Чехії, Due Diligence, посередництво; податкове право у Чехії, оподаткування бізнесу, податковий консалтинг та оптимізація; страхові спори та страховий адвокат у Чехії, спори зі страховими компаніями та стягнення страхових виплат.
  • Стягнення боргів із компаній у Празі за договорами: адвокат зі стягнення боргів у Празі, розшук та арешт майна боржника, комерційні спори та арбітраж.
  • Інтелектуальна та промислова власність у Празі: реєстрація та захист інтелектуальної власності - адвокат з інтелектуальної власності у Празі, компенсації, ліцензійні та авторські договори.

 

Багато юридичних фірм у Празі пропонують професійні знання в галузі міжнародного права, що дозволяє їм допомагати клієнтам у транскордонних угодах, міжнародних торгових суперечках та питаннях, пов'язаних із правилами Європейського Союзу. Адвокати юридичної компанії у Празі мають великий юридичний досвід. Професійний адвокат у Празі – це гарантія захисту інтересів клієнта з різних напрямків чеського законодавства.

 


Клієнтів із Праги цікавлять послуги:

Брно
Пльзень
Країни