Адвокат з нерухомості у Чехії

Адвокат з нерухомості у Чехії, інвестиції в нерухомість, юридичний супровід угод з нерухомістю у Чехії, операції з нерухомістю, купівля-продаж нерухомості.


Операції з нерухомістю, адвокат з нерухомості у Чехії, спори з нерухомості


Інвестування в нерухомість може бути прибутковим підприємством, але воно не позбавлене проблем. Орієнтування в складних операціях з майном, контрактах і юридичних зобов’язаннях вимагає експертних знань і досвіду. Нерухомість у Чехії - це вигідне вкладення коштів і гарантія збереження грошей.

 

Нерухомість та транзакції - Адвокат з нерухомості у Чехії:

Прага
Брно
Пльзень

 

 

У Чехії послуги адвоката з нерухомості є важливими як для місцевих жителів, так і для іноземних інвесторів, які бажають брати участь у бурхливому чеському ринку нерухомості. Чеське законодавство дозволяє іноземцям купувати нерухомість у Чехії.

 

Послуги адвоката з нерухомості у Чехії:

 

  • Юридичні консультації з нерухомості в Чехії, підготовка документів для купівлі нерухомості, перевірка документів перед угодами.
  • Юридичний супровід договорів купівлі-продажу нерухомості, допомога в реєстрації прав власності на майно після угод, реєстрація об'єктів в Кадастрі нерухомості.
  • Представництво в суді у спорах щодо нерухомості, визнання недійсними угод купівлі-продажу майна, поділ майна в судовому порядку, витребування майна з незаконного володіння.
  • Допомога в пошуку нерухомості в Чехії.
  • Реєстрація компанії для іноземців, які мають намір придбати нерухомість в Чехії.
  • Допомога у відкритті банківського рахунку в чеському банку з метою купівлі нерухомості.

 

Юристи з нерухомості в Чеській Республіці спеціалізуються на наданні комплексних юридичних консультацій і послуг, пов'язаних з майновими питаннями. Вони допомагають клієнтам у різних аспектах угод з нерухомістю, забезпечуючи захист їхніх інтересів і дотримання всіх вимог законодавства. Однією з основних ролей юриста з нерухомості є проведення належної перевірки нерухомості, про яку йдеться. Це передбачає ретельну перевірку правового статусу майна, включаючи право власності, обтяження, права застави та будь-які потенційні правові проблеми.

 

Адвокати з питань нерухомості допомагають клієнтам у веденні переговорів та складанні договорів з нерухомості. Незалежно від того, чи йдеться про договір купівлі-продажу, договір оренди чи будівельний контракт, ці професіонали з права гарантують, що контракти точно відображають наміри їхніх клієнтів і захищають їхні права. Вони також допомагають у вирішенні будь-яких суперечок, які можуть виникнути під час переговорів або виконання цих контрактів.

 

В операціях з нерухомістю часто беруть участь різні сторони, включаючи покупців, продавців, забудовників, кредиторів і державні органи. Юрист з нерухомості виступає посередником між цими сторонами, забезпечуючи представництво інтересів своїх клієнтів і виконання всіх юридичних зобов’язань. Вони підтримують зв’язок з державними органами, отримують необхідні дозволи та ліцензії та займаються оформленням усіх документів, пов’язаних із транзакцією.

 

Для іноземних інвесторів адвокати з нерухомості в Чеській Республіці надають неоціненну допомогу в орієнтуванні в складнощах інвестування на іноземному ринку.

 

Ми співпрацюємо з агентствами нерухомості в Чехії (Прага, Брно, Карлові Вари та інші міста) і можемо рекомендувати нашим клієнтам надійних ріелторів для житлової та комерційної нерухомості в Чехії на первинному ринку нерухомості (при купівлі нерухомості в будівельній компанії) і вторинному ринку нерухомості. Наші ріелтори-партнери надають клієнтам послуги з купівлі нерухомості в Чехії чеською, російською, українською та англійською мовами.

 

Етапи купівлі нерухомості іноземцем в Чехії:

 

  • Реєстрація компанії в Чехії (якщо іноземець не має посвідки на проживання в Чехії).
  • Отримання візи в Чехію.
  • Послуги агентства нерухомості в Чехії з пошуку та купівлі нерухомості.
  • Оформлення договору купівлі-продажу нерухомості та реєстрація покупки в Кадастрі нерухомості (реєстрація переходу права власності), сплата податку на нерухомість.

 

Після придбання нерухомості новий власник несе відповідальність за сплату державного податку на майно, розмір якого залежить від характеристик нерухомості та населеного пункту, в якому вона розташована.