Адвокат у Валенсії

Адвокат у Валенсії, юридична компанія у Валенсії, юридичні послуги для громадян та компаній у Валенсії, представництво в суді у Валенсії, юридичні послуги для клієнтів з Іспанії та іноземних клієнтів, юридичні консультації, консалтингові послуги.


Адвокат у Валенсії, юридична компанія у Валенсії

+34 691 49 39 61

Валенсія, мальовниче місто на східному узбережжі Іспанії, відоме своїми чудовими пляжами, яскравою культурою та багатою історією. Валенсія також має надійну правову систему, яка задовольнить юридичні потреби громадян і численних компаній. Юридична компанія у Валенсії та адвокати надають юридичні послуги клієнтам з Іспанії та іноземним клієнтам.

 

Юридичні послуги та адвокат у Валенсії:

 

 

Адвокати юридичної фірми у Валенсії є спеціалістами з іспанського та міжнародного права. Юридичні послуги для компаній, громадян та іноземців у Валенсії надають юристи, що володіють іспанською та іноземними мовами.

 

Послуги юридичної компанії у Валенсії:

 

 • Юридичні консультації у Валенсії для громадян і компаній з питань законодавства (констингові послуги). Підготовка юридичних документів та договорів. Послуги адвоката в суді, міліції, прокуратурі, переговори. Юридичні послуги для іноземців у Валенсії (представництво та захист інтересів).

 

 • Сімейний адвокат у Валенсії для громадян та іноземців - Сімейне право: Підготовка позову до суду, клопотань, скарг, представництво інтересів у суді при розгляді сімейних спорів, розлучення у Валенсії, міжнародне розлучення (розлучення іноземних громадян), поділ майна подружжя , позбавлення батьківських прав, встановлення батьківства, усиновлення, піклування над дитиною та утримання подружжя. Цивільний шлюб, шлюб з іноземцем. Цивільний адвокат у Валенсії - Цивільне право: цивільні спори в суді, угоди між громадянами, відшкодування збитків, визнання угод недійсними, кредитні спори з банками, захист прав споживачів.
 • Адвокат з нерухомості у Валенсії - Юридичний супровід угод з нерухомістю (житлова та комерційна нерухомість): допомога в операціях з купівлі нерухомості (будинок, квартира, офіс, бізнес-центр, готель, ресторан, земля під будівництво) - нерухомість для інвестицій, перевірка нерухомості та продавця, купівля нерухомості іноземцем у Валенсії, відкриття інвестиційного рахунку, судові спори щодо нерухомості в суді, іпотека та спори. Будівництво: реєстрація права власності в державному реєстрі, іноземні інвестиції, планування території та отримання дозволів на будівництво, будівельний підряд, будівельні спори в суді, земельне законодавство, представництво в об'єктах будівництва та спорах, захист інтересів забудовників.
 • Адвокат зі спадкових справ у Валенсії - Спадкове право: оформлення спадщини у Валенсії для громадян та іноземців (житлова та комерційна нерухомість, земля, рахунки, паї, бізнес); спори про спадщину в суді та захист інтересів спадкоємців, поділ спадщини між спадкоємцями, оподаткування спадщини.
 • Імміграційний адвокат у Валенсії – імміграційне законодавство Іспанії та візові послуги: імміграційні послуги у Валенсії, візові консультації, заяви на отримання громадянства, дозвіл на проживання в Іспанії та продовження, допомога з візовими заявами, возз’єднання сім’ї, робочі та підприємницькі візи, імміграційні апеляції, дотримання імміграційного законодавства.
 • Адвокат у кримінальних справах у Валенсії та захист у кримінальних справах: вбивства, злочини проти життя та здоров'я, злочини проти власності, економічні та податкові злочини, наркотики, зброя, інформаційна безпека, міграційні злочини, автомобільні аварії, шахрайство. Кримінальне право і кримінальний процес. Стратегія і тактика правового захисту в кримінальній справі: захист у кримінальних справах (обшук, допит, підозра, затримання, арешт, збирання доказів) і представництво осіб, обвинувачених у різних правопорушеннях, підготовка скарг і документів, збір доказів, перевірка. документів. Апеляція у кримінальних справах.
 • Страховий адвокат та спори зі страховими компаніями: страхування нерухомості, медичне страхування, страхування авто та відповідальності, страхування транспорту та вантажів, фінансове та туристичне страхування. Компенсація, аналіз страхових полісів, допомога при розгляді претензій, відмова у задоволенні претензій, вирішення спорів, судові процеси, недобросовісні претензії.

 

 • Стягнення боргів у Валенсії - Адвокат зі стягнення боргів з бізнесу та громадян: Стягнення боргів за договорами з громадян та фірм, юридичний супровід виконання судових рішень про стягнення боргів, арешт майна та активів, виконання рішень іноземних судів, представництво інтереси боржника і кредитора. Представництво інтересів в Міжнародному комерційному арбітражному суді, захист сторін в арбітражних спорах, укладення мирової угоди, медіація.

 

 • Реєстрація бізнесу у Валенсії (реєстрація бізнесу та ліцензування) - Корпоративне право та корпоративні конфлікти: реєстрація компаній у Валенсії, юридичні послуги з реєстрації компаній та процеси ліцензування, продаж та купівля бізнесу, супровід операцій з корпоративними правами, реєстрація компаній з іноземними засновниками, реєстрація представництва іноземної компанії, оподаткування бізнесу, управління капіталом, податкове планування, оптимізація та податкове консультування, оподаткування операцій, супровід інвестицій, номінальні послуги. Ліквідація компаній у Валенсії: банкрутство, реорганізація, злиття та поглинання, захист прав кредиторів, арбітражний керуючий.
 • Юридичний супровід бізнесу у Валенсії для іспанських та іноземних клієнтів: Юридичний супровід компаній та підприємців, захист та представництво бізнес-інтересів. Адміністративне право та адміністративні спори в суді, послуги адвоката в адміністративних справах, оскарження справ про адміністративні правопорушення, супровід адміністративних спорів між бізнесом та державними органами. Комерційне право, представництво інтересів адвокатом у господарських спорах. Податкове право: аудит фінансової документації фірм, податкове консультування та оптимізація, представництво в податкових спорах в суді. Фінансове та банківське право: цінні папери, дотримання нормативних вимог, укладання контрактів та транзакції. Договірне право (міжнародні та місцеві контракти): розробка, перевірка та забезпечення виконання договорів з партнерами, постачальниками та клієнтами, юристи з контрактів, юридична експертиза договорів, юридичний супровід укладання договорів. Бухгалтерські послуги для бізнесу: підготовка бухгалтерських документів, звітності та платіжних документів, контроль сплати податків.
 • Інтелектуальна та промислова власність. Авторське право: реєстрація торгових марок і авторських прав, інтелектуальна власність і захист торгових марок, адвокат з інтелектуальної власності у Валенсії, захист інновацій, дизайну та брендів, ліцензійні контракти, патенти, роялті та компенсації.

 

 • Бюро перекладів у Валенсії та послуги перекладу (понад 30 іноземних мов): письмовий переклад, усний переклад, юридичний переклад документів; Отримання свідоцтв та документів, апостиль та консульська легалізація.

 

Юридичні послуги для громадян і компаній у Валенсії є важливою складовою інфраструктури міста. Вони надають рекомендації, представництво та юридичну експертизу, яка є важливою для підтримки соціальної гармонії та підтримки економічного зростання.


Клієнти з Валенсії цікавляться послугами у містах Іспанії:

Мадрид
Барселона
Севілья
Малага
Сарагоса
Мурсія