Юридична консультація у Іспанії

Юридична консультація іспанського адвоката. Консультаційні послуги для фізичних осіб та компаній з іспанського законодавства. Юридична консультація у Іспанії.


Юридична консультація іспанського адвоката, юридична консультація у Іспанії

+34 691 49 39 61

Іспанія з її багатою культурною спадщиною, мальовничими ландшафтами та жвавими містами приваблює жителів і компанії з усього світу. Однак орієнтуватися в правовому ландшафті у Іспанії може бути складно. Ось тут і вступають у дію безцінні послуги юридичних консультантів (юридичні консультації у Іспанії), які надають суттєву підтримку окремим особам і компаніям, яким потрібна ясність і порати. Юридичні консультації адвоката у Іспанії надаються іспанською, російською, англійською та іншими мовами як для іспанських, так і для іноземних клієнтів (консультаційні послуги для громадян і компаній).

 

Консалтингові послуги - Юридична консультація у Іспанії:

Мадрид
Барселона
Валенсія
Севілья
Малага
Сарагоса
Мурсія

 

Консультаційні послуги є незамінними для тих, хто має справу з юридичними питаннями у Іспанії, будь то особисті справи, ділові операції чи вирішення спорів. Юридичні консультанти у Іспанії відіграють вирішальну роль у наданні рекомендацій із широкого кола юридичних питань.

 

Консультація адвоката - Консалтингові послуги у Іспанії:

 

  • Сімейне право Іспанії: послуги включають реєстрацію шлюбу, шлюб з іноземцем, розлучення у Іспанії (включаючи розлучення для іноземних громадян, тобто міжнародне розлучення), поділ майна подружжя у Іспанії, шлюбні контракти, усиновлення, позбавлення батьківських прав, встановлення батьківство, аліменти та цивільний шлюб.
  • Цивільне право Іспанії та цивільні спори: послуги охоплюють угоди, визнання угод недійсними, компенсацію збитків, кредитні спори та захист прав споживачів.
  • Кримінальне право Іспанії: захист у кримінальних справах у Іспанії, включаючи шахрайство, відмивання грошей, податкові злочини, економічні злочини та інші злочини; екстрадиція.
  • Спадкове право Іспанії: послуги включають реєстрацію спадщини на житлову та комерційну нерухомість в Іспанії (бізнес, банківський рахунок, нерухомість), заповіти та спадкові спори у Іспанії.
  • Законодавство про нерухомість у Іспанії – операції з нерухомим майном: це охоплює операції з купівлі та продажу нерухомого майна та землі, іпотечні кредити та іпотечні договори, будівництво, житлове право та оренду нерухомого майна.
  • Бізнес і комерційне право Іспанії: послуги охоплюють реєстрацію бізнесу у Іспанії (корпоративне право у Іспанії), включаючи реєстрацію компанії, філії або представництва; купівля-продаж бізнесу; ліквідація компаній та банкрутство; злиття та поглинання компаній; оподаткування та оптимізація оподаткування бізнесу у Іспанії; уникнення подвійного оподаткування; податкові зобов'язання нерезидентів; податкове резидентство; штрафи; управління активами; холдинги; інвестиції у Іспанію; юридичний супровід бізнесу у Іспанії; контракти; трансфертне ціноутворення; медичне та фармакологічне право; страхове право Іспанії; спори зі страховими компаніями про стягнення страхових платежів.
  • Інтелектуальна власність у Іспанії: це стосується авторського права, промислової власності у Іспанії, реєстрації та захисту прав інтелектуальної власності та комерційних таємниць.
  • Стягнення боргів у Іспанії: послуги включають стягнення заборгованності у Іспанії з компаній і громадян, арбітраж і посередництво у Іспанії, компенсацію та відшкодування збитків, захист споживачів, міжнародні комерційні спори, виконавче провадження та виконання судових рішень у Іспанії та за кордоном.
  • Посвідка на проживання та імміграція до Іспанії – імміграційне законодавство Іспанії: включає переїзд та імміграцію до Іспанії, імміграційні програми у Іспанії, імміграцію через інвестиції, дозволи на проживання у Іспанії, іспанське громадянство, вимоги щодо проживання, візові процедури, отримання документів і сертифікатів, а також апостиль.

 

  • Вирішення спорів: у разі судових спорів юридичні консультанти допомагають у альтернативних методах вирішення спорів або представляють інтереси клієнтів у суді. Це включає юридичні стратегії та підготовку юридичних документів.

 

Вибір правильного юридичного консультанта у Іспанії має першочергове значення для позитивного та успішного досвіду. Хороший юридичний консультант повинен не лише надавати точні юридичні поради у Іспанії, але й чітко розуміти культурні та процедурні аспекти, унікальні для Іспанії.

 

Юридичні поради та консультаційні послуги у Іспанії є незамінними для окремих осіб і компаній, які прагнуть орієнтуватися в складнощах правової системи. Завдяки своєму досвіду та знанням місцевих питань юридичні консультанти роблять значний внесок у добробут та успіх мешканців і підприємств, гарантуючи, що вони працюють у межах іспанського законодавства.

 


З цією послугою замовляють: