Адвокат у Барселоні

Адвокат у Барселоні, юридичні послуги для клієнтів з Іспанії та іноземних клієнтів у Барселоні, юридична компанія у Барселоні, представництво в суді у Барселоні, консалтингові послуги, юридичні консультації та поради.


Адвокат у Барселоні, юридична компанія у Барселоні

+34 691 49 39 61

Барселона, жваве місто у Іспанії, розташоване на північно-східному узбережжі Піренейського півострова. Юридичні послуги адвоката у Барселоні відіграють вирішальну роль у допомозі як окремим особам, так і компаніям орієнтуватися в складній правовій системі Іспанії, що постійно розвивається.

 

Юридичні послуги та адвокат у Барселоні:

 

 

Адвокати юридичної компанії у Барселоні є спеціалістами з іспанського та міжнародного права. Клієнтами адвокатів є громадяни, іноземці, іспанські та іноземні компанії.

 

Послуги юридичної компанії у Барселоні:

 

  • Юридична консультація у Барселоні та юридична експертиза для фізичних осіб і компаній. Підготовка юридичних документів та договорів. Судові процеси та вирішення спорів: адвокатські послуги в суді, представництво. Послуги адвоката для іноземців у Барселоні (захист інтересів). Отримання свідоцтв, апостиль.

 

  • Адвокат з нерухомості у Барселоні та речове право - Юридичний супровід угод з нерухомістю (житлова та комерційна нерухомість): допомога в операціях з купівлі нерухомості, нерухомість для інвестицій, перевірка нерухомості, купівля нерухомості іноземцем у Барселоні, судові спори щодо нерухомого майна.
  • Сімейний адвокат у Барселоні - Сімейне право та особисті юридичні питання: Підготовка позову до суду, скарги, представництво інтересів в суді при розгляді сімейних спорів, розлучення у Барселоні, розлучення іноземних громадян - міжнародне розлучення, поділ майна подружжя, позбавлення батьківські права, усиновлення, встановлення батьківства. Цивільний адвокат у Барселоні - Цивільне право: цивільні спори в суді, відшкодування збитків, визнання угод недійсними.
  • Адвокат зі спадкових справ у Барселоні та спадкове право: Оформлення спадщини у Барселоні для громадян та іноземців (нерухомість, земля, рахунки, паї, бізнес); захист інтересів спадкоємців, спори про спадщину в суді, поділ спадщини.

 

  • Реєстрація компаній у Барселоні (створення бізнесу) - Корпоративне право: Реєстрація бізнесу у Барселоні, юридичні послуги з реєстрації компаній, супровід угод з корпоративними правами, реєстрація компаній з іноземними засновниками, реєстрація представництва, оподаткування, податкові консультації, управління капіталом, підтримка інвестицій. Ліквідація компаній у Барселоні: банкрутство, реорганізація, захист прав кредиторів.
  • Юридичний супровід компаній у Барселоні - Compliance and Regulatory Assistance: Юридичний супровід бізнесу, захист та представництво бізнес-інтересів. Податкове право: аудит, податковий консалтинг та оптимізація, представництво в податкових спорах. Договірне право: правова експертиза договорів, проекти договорів, юридичний супровід укладання договорів. Комерційне право, представництво інтересів адвокатом у господарських спорах.

 

  • Стягнення боргів у Барселоні: стягнення боргів за договорами, юридичний супровід виконання судових рішень, адвокат по стягненню боргів для бізнесу та громадян, арешт майна та активів, представництво інтересів кредиторів та боржників. Представництво в Міжнародному комерційному арбітражному суді, захист в арбітражних спорах.

 

Юридичні послуги адвоката у Барселоні є невід’ємною частиною функціонування міста, надаючи істотну підтримку як окремим особам, так і підприємствам.


Клієнти з Барселони цікавляться послугами у містах Іспанії:

Мадрид
Валенсія
Севілья
Малага
Сарагоса
Мурсія

Задати питання