Адвокат у Мадриді

Адвокат у Мадриді, юридичні послуги для клієнтів з Іспанії та іноземних клієнтів у Мадриді, юридична компані у Мадриді, представництво в суді у Мадриді, консалтингові послуги, юридичні консультації та поради.


Адвокат у Мадриді, юридична компанія у Мадриді

+34 691 49 39 61

Мадрид, яскрава та культурно багата столиця Іспанії, відома своїми історичними пам’ятками та мистецькими скарбами. Він також може похвалитися динамічним правовим ландшафтом. Юридичні фірми та адвокати у Мадриді пропонують різноманітні та незамінні послуги, задовольняючи багатогранні потреби приватиних осіб і компаній. Адвокати спеціалізуються в різних сферах іспанського законодавства та міжнародного права.

 

Юридичні послуги та адвокат у Мадриді:

 

 

Клієнтами мадридських юристів є громадяни Іспанії, іноземці, а також іспанські та іноземні компанії. Юридичні послуги надаються як іспанською, так і іноземними мовами.

 

Послуги юридичної компанії у Мадриді:

 

 • Юридичні консультації у Мадриді для приватних осіб та компаній. Підготовка юридичних документів та договорів. Судові процеси та вирішення спорів: послуги адвоката у суді, поліції, прокуратурі, переговори, представництво в суді, вирішення шляхом переговорів та альтернативні методи вирішення спорів. Послуги адвоката для іноземців в Мадриді (захист інтересів). Послуги перекладу: Письмовий переклад та юридичний переклад документів. Отримання свідоцтв, апостиль.

 

 • Адвокат з нерухомості у Мадриді та речове право - Юридичний супровід операцій з нерухомістю (житлова та комерційна нерухомість): допомога в угодах з купівлі нерухомості, нерухомість для інвестицій, перевірка нерухомості, купівля нерухомості іноземцем у Мадриді, судові спори щодо нерухомого майна. Будівництво: захист інтересів забудовників, будівельний підряд, реєстрація права власності в державному реєстрі, планування території та отримання дозволів на будівництво, будівельні спори, представництво інтересів у будівництві.
 • Сімейний адвокат у Мадриді - Сімейне право та особисті юридичні питання: Підготовка позову до суду, скарги, представництво інтересів в суді при розгляді сімейних спорів, розлучення у Мадриді, розлучення з іноземнцями - міжнародне розлучення, поділ майна подружжя, позбавлення батьківські права, усиновлення, встановлення батьківства.
 • Цивільний адвокат у Мадриді - Цивільне право: цивільні спори в суді, відшкодування збитків, визнання угод недійсними. Страховий адвокат та спори зі страховими компаніями: страхування нерухомості, медичне страхування, страхування авто та відповідальності, страхування транспорту та вантажів, фінансове та туристичне страхування. Компенсації, аналіз страхових полісів, допомога при розгляді претензій, відмова у задоволенні претензій, вирішення спорів, судові процеси, недобросовісні претензії.
 • Адвокат зі спадкових справ у Мадриді та спадкове право: Оформлення спадщини у Мадриді для громадян та іноземців (нерухомість, земля, рахунки, акції, бізнес); захист інтересів спадкоємців, спори про спадщину в суді, поділ спадщини, оподаткування спадщини.
 • Імміграційні послуги у Мадриді – Візові послуги та імміграційне законодавство Іспанії: імміграційний адвокат у Мадриді, громадянство, посвідка на проживання у Іспанії, допомога з оформленням візових заяв, робочих та підприємницьких віз, возз’єднання сім’ї, імміграційні апеляції, імміграційне законодавство.
 • Адвокат у кримінальних справах у Мадриді та захист у кримінальних справах - Кримінальне право та кримінальний процес: злочини проти власності, економічні та податкові злочини, злочини проти життя та здоров'я, наркотики, зброя, інформаційна безпека, міграційні злочини, шахрайство. Стратегія правового захисту у кримінальній справі: судовий захист у кримінальних справах (арешт, затримання, допит, обшук, підозра, збір доказів), підготовка скарг, перевірка документів. Апеляція у кримінальних справах.

 

 • Реєстрація компаній у Мадриді (реєстрація бізнесу) - Корпоративне право та конфлікти: реєстрація бізнесу у Мадриді, юридичні послуги з реєстрації компаній, продаж бізнесу, супровід угод з корпоративними правами, реєстрація компаній з іноземними засновниками, реєстрація представництва , оподаткування, управління активами та податкове консультування, супровід інвестицій, номінальні послуги. Ліквідація компаній у Мадриді: банкрутство, реорганізація, захист прав кредиторів.
 • Юридичний супровід компаній у Мадриді - Compliance and Regulatory Assistance: Юридичний супровід бізнесу, захист та представництво бізнес-інтересів. Податкове право: аудит, податковий консалтинг та оптимізація, представництво в податкових спорах. Договірне право: правова експертиза договорів, проекти договорів, юридичний супровід укладання договорів. Комерційне право, представництво інтересів адвокатом у комерційних спорах. Адміністративне право та адміністративні спори між бізнесом та органами державної влади, оскарження справ про адміністративні правопорушення, послуги адвоката в адміністративних справах.
 • Інтелектуальна та промислова власність: реєстрація торгових марок і авторських прав, адвокат з інтелектуальної власності у Мадриді, захист інновацій, дизайну та брендів, ліцензійні контракти, патенти.

 

 • Стягнення боргів у Мадриді: стягнення боргів за договорами, юридичний супровід виконання судових рішень, адвокат по стягненню боргів для бізнесу та громадян, арешт майна та активів, представництво інтересів кредиторів та боржників. Представництво в Міжнародному комерційному арбітражному суді, захист в арбітражних спорах.

 

Юридичні послуги для громадян і компаній у Мадриді є життєво важливим компонентом міської інфраструктури, що забезпечує керівництво, представництво та юридичну експертизу, необхідну для підтримки соціальної гармонії та підтримки економічного зростання.


Клієнти з Мадрида цікавляться послугами у містах Іспанії:

Барселона
Валенсія
Севілья
Малага
Сарагоса
Мурсія

Задати питання