Легалізація документів

Офіційна легалізація документів документів у консульстві, консульська легалізація документів громадян та компаній у консульських установах для надання документів за кордон


Легалізація документів необхідна для надання їм юридичної сили на території іншої держави. Щоб документ використати за кордоном, його необхідно легалізувати. Сутність легалізації полягає у підтвердженні повноважень, достовірності підпису, печатки, штампу посадової особи, що видає документ. Легалізацію можна замовити у офісах компанії.

 

Консульська легалізація документів

 

Документи, видані території однієї країни, можуть бути використані за кордоном за умови легалізації в установленому порядку. Існує два види легалізації: штамп апостиль на оригіналах документів та консульська легалізація документів.

 

Ми здійснюємо легалізацію в консульстві та проставляння апостилю на документах: архівні довідки, видані архівними установами України, документи з органів РАЦС, нотаріальні заяви (довідка про сімейний стан - що особа не перебуває у шлюбі на території України), сертифікати та довідки про стан здоров'я (за умови засвідчення гербовою печаткою обласного управління охорони здоров'я та Міністерства охорони здоров'я), оригінали дипломів про здобуття освіти, видані органами МВС України довідки про несудимість, судові документи (рішення суду, вирок суду, ухвалу суду), документи юридичних осіб - компаній; інші офіційні документи. Надаємо послугу легалізації за кордоном та послуги з отримання дублікатів документів.

 

Наше бюро перекладів надає послуги професійного перекладу документів, які проходять легалізацію на будь-яку іноземну мову з нотаріальним засвідченням перекладу, легалізація візових документів.

 


Задати питання