Адвокат у Харкові

Адвокат у Харкові, юридичні послуги у Харкові для громадян, іноземців та іноземного бізнесу, контактна інформація адвоката у Харкові та юридичної компанії у Харкові, адреси офісів юридичної компанії.


Адвокат у Харкові, Юридична компанія у Харкові

+380 67 208 7615
rubicon@tcg.net.ua


Харків, друге за величиною місто в Україні, може похвалитися процвітаючим правовим ландшафтом із численними юридичними фірмами, які задовольняють різноманітні потреби фізичних осіб і компаній. Наша юридична компанія у Харкові надає широкий спектр юридичних послуг, спрямованих на захист прав, інтересів і добробуту наших клієнтів. Ми пропонуємо юридичні послуги в Харкові, обслуговуючи громадян, іноземців та компанії.

Юридичні послуги та адвокат у Харкові:

 

Харківські адвокати надають клієнтам послуги у Харківській області, у регіонах України, за кордоном. Наші фахівці пропонують професійну юридичну допомогу в різних галузях права у Харкові українською, англійською та іншими іноземними мовами - Центр міста, Холодна Гора, Салтівка, Олексіївка, Павлове Поле, Нові Будинки, проспект Героїв Харкова (Московський проспект), Гагаріна, на ХТЗ. Незалежно від того, чи є ви приватною особою, яка стикається з особистими юридичними проблемами, або компанією, яка потребує допомоги у складних питаннях, юридична фірма в Харкові може запропонувати цінну інформацію та рекомендації.

Послуги юридичної компанії у Харкові:

 

 • Юридичні консультації для громадян та бізнесу з питань законодавства; Підготовка юридичних документів до суду та договорів; Адвокатські послуги у Харкові в суді, міліції, прокуратурі та інших державних органах, арбітражі, представництво та захист інтересів; Послуги адвоката для іноземців в Харкові іноземною мовою.
 • Кримінальне право та кримінальний процес, Адвокат з кримінальних справ у Харкові: підготовка документів, захист у кримінальних справах та розслідування кримінальних справ, обшук, допит, підозра у кримінальній справі, затримання, арешт, збір доказів у кримінальній справі, стратегія і тактика правового захисту у кримінальній справі, провадження судового слідства, участь адвоката у кримінальних справах під час перевірки, складання скарги, заяв та інших документів, оскарження постанов слідчого і прокурора. Юридичне розслідування: розслідування судових справ, виявлення фактів подружньої зради, розслідування шлюбного шахрайства, розшук людей, пошук інформації та збір інформаційних досьє, перевірка алібі, приватне розслідування нещасного випадку, збір доказів, відстеження майна та активів, перевірка документів ; адвокат по ДТП, збитки від ДТП; Страховий адвокат: страхові спори зі страховими компаніями, страхове відшкодування, стягнення сум страхового відшкодування, договори страхування, повернення коштів за страховим полісом.
 • Сімейне право та Сімейні адвокати у Харкові складання позову до суду, клопотань, скарг та інших документів, представництво інтересів у суді сімейним адвокатом при розгляді сімейних спорів, розірвання шлюбу у Харкові (розлучення іноземця), міжнародне розлучення, поділ майна подружжя, визначення місця проживання дитини, визначення порядку участі у вихованні дитини, позбавлення батьківських прав, отримання рішення суду про дозвіл на залишення дитини, встановлення батьківства, усиновлення (міжнародне усиновлення) . Цивільний адвокат: цивільні спори, правочини між громадянами, стягнення боргів за договорами, відшкодування шкоди, визнання правочинів недійсними, підготовка договорів, представництво в суді по цивільних спорах, кредитні спори з банками, захист прав споживачів;
 • Імміграційне право та імміграційні послуги, громадянство України, тимчасова посвідка на проживання у Харкові, посвідка на постійне проживання, оформлення запрошення для іноземця, підтвердження громадянства дитини.
 • Юридичний супровід операцій з нерухомістю у Харкові, перевірка нерухомості, купівля нерухомості іноземцем у Харкові, відкриття інвестиційного рахунку іноземцем (комерційна та житлова нерухомість); будівництво: введення в експлуатацію нерухомого майна, декларація про початок будівельних робіт, техпаспорт, реєстрація права власності в державному реєстрі нерухомого майна; Юридичний супровід операцій з комерційною нерухомістю: іноземні інвестиції.
 • Спадщина у Харкові, оформлення спадщини для громадян та оформлення спадщини для іноземців, успадкування нерухомості, землі, банківських рахунків, бізнесу, адвокатські послуги в порядку спадкування в спадкових спорах, спадкування за законом та за заповітом, оскарження спадщини, визнання заповіту недійсним.
 • Реєстрація бізнесу: реєстрація ТОВ у Харкові (Товариство з обмеженою відповідальністю), реєстрація компаній з українськими та іноземними засновниками, корпоративне право, реорганізація бізнесу, супровід угод з корпоративними правами, відкриття інвестиційного рахунку, зміни в установчих документах фірм, корпоративні конфлікти , реєстрація представництва іноземної компанії, інвестиції; номінальні послуги; податкове право та оптимізація оподаткування, аудит документів підприємства, податкове консультування.
 • Ліквідація бізнесу та ліквідація ТОВ у Харкові: супровід банкрутства, реорганізації бізнесу, злиття та поглинання, захист прав та інтересів кредиторів, послуги арбітражного керуючого.
 • Інтелектуальна власність та авторське право: реєстрація та захист, ліцензійні контракти, реєстрація торгових марок та авторських прав, патенти, роялті та компенсації.
 • Стягнення боргів у Харкові з бізнесу та громадян, адвокатські послуги та юридичний супровід виконання судових рішень про стягнення боргів, представництво інтересів боржника та кредитора (арешт майна, опис майна, арешт майна, оцінка майна, майно продаж), оскарження дій державних виконавців, підготовка запитів, листів, скарг, заборона виїзду боржника, розшук майна боржника, притягнення боржника до кримінальної відповідальності; представництво в Міжнародному комерційному арбітражному суді, господарські спори, захист інтересів сторін при розгляді третейського спору, визнання та виконання рішення третейського суду, підготовка та укладення мирової угоди; посередництво, представництво інтересів.
 • Юридичний супровід бізнесу у Харкові: підготовка договорів та юридична експертиза, Господарське право, участь у переговорах при укладенні договорів, представництво інтересів юристом у господарських спорах, супровід виконання судового доручення; Адміністративне право: адміністративні спори в суді, послуги адвоката в адміністративних справах, оскарження адміністративних правопорушень при здійсненні господарської діяльності, супровід адміністративних спорів між бізнесом та органами державної влади; Податкове право: аудит фінансово-господарської документації фірм, податкове консультування та оптимізація, представництво в податкових спорах, податковий борг; Юридичні послуги для ІТ-компаній: консалтинг, структурування ІТ-бізнесу, договори для ІТ, e-business та e-commerce, підготовка публічної оферти та юридичних документів, податковий та фінансовий консалтинг, право Gamedev, підтримка IT-бізнесу. Бухгалтерські послуги для бізнесу: консультації бухгалтера, підготовка бухгалтерської документації, підготовка звітності та платіжної документації, контроль сплати податків, податкове планування. Банківське та фінансове право: допомога клієнтам у питаннях, пов’язаних із банківською справою, фінансами та цінними паперами; вказівки щодо дотримання нормативних вимог, переговорів щодо контрактів та фінансових операцій.
 • Послуги перекладу у Харкові, усний переклад, переклад понад 40 іноземних мов, нотаріальне засвідчення перекладу та юридичний переклад документів; Отримання свідоцтв з РАЦС, апостиль та консульська легалізація.

 

Наша компанія в Харкові представляє інтереси клієнтів у різних судових спорах. Адвокати у Харкові допомагають клієнтам у вирішенні судових справ, підготовці юридичних документів та орієнтуванні в складнощах української правової системи.

 

Юридична фірма у Харкові надає комплексні консультаційні послуги та підтримку. Наша команда складається з професійних адвокатів, які пропонують кваліфіковану юридичну допомогу. Наші адвокатські послуги та ціни визначаються виходячи з особливостей кожної справи.

 

Харківський адвокат


Послуги юридичної компанії у Харкові, по Україні та за кордоном:

Київ
Львів
Дніпро
Одеса
Рівне
Ще міста
+18 країн