Спадщина в Україні

Спадкове право та спадщина в Україні. Адвокат із спадкового права в Україні для громадян та іноземців. Юридичний супровід процесу оформлення спадщини на нерухомість, майно, активи бізнес та інші об'єкти спадкових прав.


Адвокат по спадщині та спадковому праву, спадщина в Україні

+380 67 208 7615
rubicon@tcg.net.ua


Юридична компанія надає громадянам юридичні послуги у сфері спадкового законодавства та права, послуги оформлення для громадян та іноземців спадщини. Спадщину можуть на себе зареєструвати спадкоємці в інтересах яких оформлено нотаріальний заповіт або спадкоємці за законом.

 

Адвокат по спадковому праву - Спадщина в Україні:

Київ
Харків
Львів
Дніпро
Одеса
Рівне
Тернопіль

 

Спадкоємцю може бути передана нерухомість, квартира, будинок, земля, авто, бізнес, цінні папери та інше майно.

 

Юридичні послуги по спадщині - Спадщина в Україні:

 

  • консультація по спадщині (консультація зі спадкового права, необхідні документи на майно, що успадковується і для оформлення, порядок вступу спадкоємця до права спадщини, як оформити відмову від спадщини, податки, вартість оформлення тощо);
  • оформлення спадкових майнових прав;
  • спадщина на іноземця;
  • послуги нотаріуса по спадщині (нотаріус проведе необхідне юридично правильне оформлення та визначить частки);
  • послуги оцінки майна, виготовлення нового технічного паспорта - техпаспорта;
  • перевірка та збір документів на нерухомість та рухоме майно, відновлення документів із РАЦС;
  • переклад документів, нотаріальне засвідченням для оформлення;
  • отримання документів про спорідненість, встановлення факту спорідненості через суд, отримання за кордоном документів;
  • спадщина через суд;
  • продаж нерухомості та майна оформленого у спадок.

 

Вступ у спадок здійснюється за заповітом, якщо він оформлений на користь одного або кількох спадкоємців. Якщо заповіту немає чи його було складено на частину майна, то спадкоємці отримують спадщину за законом - без заповіту. Часто право спадкування заперечується родичами в судах, і в таких випадках допомога спадкового адвоката необхідна. Спадкові права після смерті оформляється за місцем проживання померлого або за місцем знаходження основної частини нерухомості, що належала померлому. Оформити права на успадковане майно можна протягом шести місяців із дня смерті. За цей час усі особи, які претендують на власність, повинні подати заяву державному або приватному нотаріусу, оформити документи, отримати Свідоцтво про спадщину, інакше доведеться звернутися до адвоката у судових справах, пов'язаних із спадковими суперечками, щоб поновити строк  на прийняття спадщини. Ми пропонуємо адекватні ціни у спадкових справах. Спадкові професійні адвокати володіють іноземними мовами і нам не важко правильно оформити для іноземних клієнтів спадщину або громадянам зареєструвати права власності на спадщину в іншій країні. 

 

Основні види та об'єкти майна, що підлягає наслідуванню: нерухомість (спадщина на квартиру або апартаменти, спадщина на будинок, земельна ділянка, пай, самовільна будова, гараж); автотранспорт; спадщина на бізнес, авторські права, банківський рахунок та акції.

 

Для того, щоб процес падкування був максимально комфортним, ми надаємо нотаріальні послуги та допомогу юриста, які завжди проконсультують, підкажуть у будь-яких, навіть найскладніших ситуаціях. Фахівці з успадкування підготують та перевірять усі документи, допоможуть відновити втрачені документи, усунуть проблеми, що виникають у ситуаціях, коли спадкоємці повинні доводити родинні зв'язки з померлим через помилки, що виникли у зв'язку з написанням імен або прізвищ (встановлення юридичного факту). На спадкоємця оформляється власність і можна здійснити продаж оформленого спадкового майна. Адвокати у справах спадщини нададуть кваліфіковану допомогу при переоформленні бізнесу, рахунки в банку та акції.