Спадщина на будинок в Україні

Супровід в оформленні та спадщина на будинок в Україні для громадян і іноземців. Наслідування домоволодіння згідно із законом та за заповітом. Оформлення права власності у порядку наслідування на приватний будинок в Україні.


Спадкування домоволодіння, будинки, спадщина на будинок в Україні

+380 67 208 7615

Законодавством передбачено спадкування будинку після смерті спадкодавця і його оформлення в приватну власність. Необхідно звернутися і прийняти спадщину через заяву про прийняття спадщини бажано до приватного нотаріуса.

 

Спадкування домоволодіння - Спадщина на будинок в Україні:

Київ
Харків
Львів
Дніпро
Одеса
Рівне
Тернопіль

 

Заява про прийняття спадщини або заяву про відмову від спадщини можна подати нотаріусу протягом 6-ти місяців з моменту смерті спадкодавця. Якщо перебігу шести місяців спадкоємець не подав заяву про прийняття спадщини, то йому доведеться відновлювати терміни на прийняття спадщини в судовому порядку.

 

При подачі нотаріусу документів на оформлення спадщини на будинок необхідно подати нотаріусу для закладу спадкового справах документи на успадковані будинок і земельну ділянку на якому розташоване домоволодіння.

 

Після оплати всіх податків, офіційних платежів, нотаріальних послуг, нотаріус видає спадкоємцю Витяг про право на спадщину на успадковані будинок і земельну ділянку на спадкоємця.

 

Наші юристи нададуть Вам послуги з отримання повторних документів з РАЦС та інших органів на території України та за кордоном для підтвердження родинних зв'язків.