Документи з України

Одержання документів з українських органів. Отримати документи з України. Свідоцтва, витяги, отримання довідки, дипломи та інші українські документи. Дублікати та повторні документи з України.


Свідоцтва, документи з України, довідки, дипломи

+380 67 208 7615

Часто у громадян виникає необхідність отримання повторних дублікатів документів щодо себе, своїх родичів. Отримання дублікатів документів виникає через різні причини: при оформленні спадщини, для імміграції, для звернення до суду тощо.

 

Відновити довідки, свідоцтва та документи з України:

Київ
Харків
Львів
Дніпро
Одеса
Рівне
Тернопіль

Документи, виписки, довідки та свідоцтва з інших міст України:

 

Надаємо послуги з відновлення, отримання та витребування повторних документів в Україні, отримання документів за кордоном.

Відновлюємо документи з України:

 

 

Необхідність може виникнути у випадках: недійсність документа внаслідок псування; втрата, знищення; документ старого (радянського) зразка; необхідності надання документів до різних органів (розірвання шлюбу, оформлення спадщини тощо).

 

Мета отримання документів: імміграція за кордон, оформлення посвідки на проживання та громадянства; розлучення; отримання спадщини; усиновлення, встановлення юридичного факту; проведення угоди з нерухомістю; апостиль, легалізація; оформлення віз.

 

Відповідно до законодавства, особисті документи з РАЦС, МВС та інших органів може оформити та отримати особисто особа щодо якої складено або видається документ, або третя особа на підставі оформленої нотаріальної довіреності.

 

Отримання довідок, свідоцтв та інших документів ви можете здійснити через нашу компанію. Ми надаємо допомогу у прискореному оформленні в Україні та за кордоном. Після витребування свідчень, довідок ми поставимо апостиль, виконаємо консульську легалізацію, зробимо переклад документа на іноземну мову, надішлемо клієнту готовий документ міжнародною експрес-поштою.