Витяг із ЄДРПОУ на компанію з України

Витяг з ЄДРПОУ, виписка, витяг з реєстру на компанію. Вилучення з ЄДРПОУ на компанію з України. Інформація, витяг, витяг на компанію з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.


Документ із державного реєстру, Витяг з ЄДРПОУ на компанію з України, сертифікат на компанію з ЄДРПОУ України

+380 67 208 7615
rubicon@tcg.net.ua


Отримання витягу, виписки, довідки з ЄДРПОУ, отримання витягу з реєстру банкрутств, отримання реєстраційної інформації про компанію та підприємця, інформації про розмір статутного капіталу, склад засновників, юридичну адресу, види діяльності.

 

Витяг з реєстру - Витяг із ЄДРПОУ на компанію з України:

Київ
Харків
Львів
Дніпро
Одеса
Рівне
Тернопіль

Витяг на компанію з держреєстру в інших містах України:

 

Документи з держреєстру - Витяг із ЄДРПОУ на компанію з України:

 

 • Витяг з державного реєстру підприємств та організацій України;
 • Виписка з державного реєстру підприємств та організацій України;
 • Довідка з державного реєстру підприємств та організацій України;
 • Витяг з реєстру банкрутств.

 

Відомості із ЄДРПОУ в Україні (довідка, виписка або витяг) необхідні в таких випадках:

 

 • коли необхідно дізнатися дані з реєєстра, що містяться в реєстрі, а також уточнити, які реєстраційні дії проводилися стосовно юридичної особи або підприємця;
 • для вчинення нотаріальних угод за участю юридичної особи або підприємця;
 • при засвідченні банківських карток та установчих документів;
 • при подачі документів у кредитні установи на отримання кредиту;
 • при отриманні різних дозволів та ліцензій;
 • для переоформлення фірми на нового власника;
 • для встановлення місцезнаходження, інформації про керівника, засновників, статутному капіталі та інші дані.

 

Якщо з якихось причин Ви не можете терміново отримати витяг, довідку або виписку, наші фахівці вирішать дане питання і отримають документ що Вас цікавит у необхідний Вам термінВиписка з Єдиного державного реєстру в Україні підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) видається юридичній особі або фізичній особі - підприємцю за письмовим запитом. У виписці міститься інформація: найменування підприємства або П.І.Б. підприємця; ідентифікаційний код підприємства або ідентифікаційний податковий номер підприємця; форма власності підприємства; місцезнаходження підприємства або місце реєстрації підприємця; дані про перебування підприємства чи підприємця у процесі припинення діяльності; дата та номер запису про реєстрацію в Єдиному державному реєстрі. Документи для отримання Виписки: запит на отримання виписки; оплата мита за отримання виписки; довіреність з печаткою та підписом керівника підприємства або з печаткою та підписом підприємця (за відсутності у підприємця печатки - нотаріальна довіреність на довірену особу).

 

Витяг з Єдиного державного реєстру в Україні підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) є найповнішим за обсягом інформації документом, який може отримати відносно будь-якого підприємства або підприємця будь-яка особа. У витязі міститься інформація: найменування підприємства або П.І.Б. підприємця; ідентифікаційний код підприємства або ідентифікаційний податковий номер підприємця; форма власності підприємства; види діяльності підприємства; місцезнаходження підприємства або місце реєстрації підприємця; вищий орган управління; керівники та засновники; відокремлені підрозділи (філії); дані про перебування підприємства чи підприємця у процесі припинення діяльності; розмір внесків засновників підприємства і дата закінчення формування статутного капіталу; дата та номер запису про реєстрацію в Єдиному державному реєстрі; про осіб, які зверталися за відомостями до реєстру; дані про управителя майном підприємця. Витяг з Єдиного державного реєстру видається в будь-якому випадку, в незалежності від наявності відомостей про відсутність підприємства за його місцезнаходженням або відсутності підтвердження відомостей про підприємствоДокументи для отримання витягу: запит на отримання витягу; оплата мита за одержання витягу.

 

Довідка з Єдиного державного реєстру в Україні підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) - це документ де відображаються відомості про реєстраційні дії щодо підприємства або підприємця. У довідці міститься інформація: найменування підприємства або П.І.Б. підприємця; ідентифікаційний код підприємства або ідентифікаційний податковий номер підприємця; реєстраційні дії, дата проведення та номер запису; місце проведення реєстраційної дії, П.І.Б. і посадової особи, яка внесла запис про реєстраційний дії. Довідку з Єдиного державного реєстру видається в будь-якому випадку, в незалежності від наявності відомостей про відсутність підприємства за його місцезнаходженням або відсутності підтвердження відомостей про підприємствоДокументи для отримання Довідки: запит на отримання довідки; оплата мита за отримання довідки.