Свідоцтво із РАЦС України

Повторне свідоцтво із РАЦС України, відновлення та отримання свідоцтва про народження, шлюб, зміну прізвища, смерті, отримання вилучення із РАЦС та інших документів.


Відновлення та отримання документів із РАГС, виписка, свідоцтво із РАЦС України

+380 67 208 7615

Необхідність у витребуванні повторних документів із РАЦС може виникнути у випадках: недійсність документа внаслідок псування; втрата, знищення документа; документ старого (радянського зразка - у низці країн такі документи не визнаються офіційними органами держав); необхідно надання документів у різні органи (розірвання шлюбу, оформлення спадщини та інші ситуації).

 

Отримання документів із РАЦС - Свідоцтво із РАЦС України:

Київ
Харків
Львів
Дніпро
Одеса
Рівне
Тернопіль

Отримання витягів - Свідоцтво із РАЦС України з інших міст:

 

Компанія надає послуги витребування Свідоцтв із РАЦС, виписок - витягів з органів реєстрації актів цивільного стану – РАЦС, послуги з отримання документів за кордоном.

Отримання документів із РАЦС в Україні:

 

  • свідоцтво про народження;
  • свідоцтво про шлюб;
  • свідоцтво про смерть;
  • свідоцтво про зміну прізвища;
  • свідоцтво про розлучення;
  • витяг про зміну прізвища - витяг про підтвердження дошлюбного прізвища;
  • витяг про розірвання шлюбу (розлучення);
  • витяг про реєстрацію шлюбу з відміткою про розлучення;
  • документи із зони АТО;
  • архівна довідка із державного архіву.

 

Повторне свідоцтво, якщо запис було здійснено в консульських чи дипломатичних представництвах України за кордоном, видається відділенням РАЦС міста Києва, обласного управлінь юстиції Київської області, якщо запис передано на зберігання з обов'язковим проставленням штампа «Повторне». Якщо інформація відсутня, заявнику видається довідка про відсутність актового запису.
Запит про отримання документа, виписки може подати особисто власник, близький родич особи або особа за довіреністю (нотаріальна довіреність; консульська довіреність; довіреність, видана іноземним нотаріусом або адвокатом, легалізована для країни, де використовуватиметься).
Повторне свідоцтво про реєстрацію народження дитини можуть отримати батьки, усиновителі, опікуни, піклувальники або адміністрація дитячої установи, в якій дитина перебувають на вихованні незалежно від її віку, або сама особа, якій виповнилося 16 років – за наявності паспорта. Документ про смерть особи може бути виданий лише особисто родичам померлого, які підтвердять родинні стосунки документально.
Органи, що здійснюють видачу документів в Україні: витребування свідоцтв та довідок - обласний та районний орган РАЦС; витребування документів соціально-правового характеру з архіву – Державні архіви України; документи, що належать до компетенції Міністерства оборони України – архів Міноборони України.
Надаємо допомогу в прискореному отриманні документів з будь-якого міста України та інших країн. Ми можемо після отримання дубліката документа, що цікавить чи довіддки, виконати консульську легалізацію, поставити апостиль, здійснити професійний переклад документа в бюро перекладів і надіслати готовий документ міжнародною експрес поштою.