Податковий номер в Україні. ІПН

Оформлення українського податкового номера для іноземця. Податковий номер в Україні. Податковий номер платника податків України. ІПН для купівлі нерухомості, інвестицій, реєстрації компанії, відкриття рахунку.


Український ІПН, ID, Податковий номер в Україні платника податків

+380 67 208 7615

Оформлення українського податкового номера в Україні (ID) - необхідне для іноземців та громадян України для здійснення різних юридичних дій, таких як оформлення спадщини, купівля нерухомості і авто, реєстрація бізнесу і в інших випадках.

 

Отримання ІПН - Податковий номер в Україні:

Київ
Харків
Львів
Дніпро
Рівне

 

Наші фахівці надають для громадян України та іноземних громадян юридичні послуги з отримання ідентифікаційного податкового номера платника податків - ІПН в Україні (податковий код, індивідуальний податковий номер).

 

Український податковий код - Податковий номер в Україні потрібний для:

 

  • реєстрація фірми в Україні іноземцем або підприємця в Україні;
  • отримання іноземцем будь-яких доходів і прибутку в Україні;
  • купівля нерухомості іноземцем і автотранспорту в Україні;
  • оформлення спадщини в Україні та вступ іноземця в спадщину в Україні;
    оформлення посвідки на проживання в Україні іноземцем, громадянства, ПМЖ, дозволу на працевлаштування в Україні;
  • оформлення закордонного паспорта і для інших юридичних дій.

 

Наша компанія надає іноземним громадянам послуги з отримання ідентифікаційного податкового коду в Україні. Послуга з отримання українського ІПН - податкового номера в Україні складається з наступних заходів: підготовка пакету необхідних документів для отримання ідентифікаційного податкового номера на іноземця в Україні (письмовий переклад і в разі необхідності нотаріальне засвідчення перекладу паспорта іноземця, заповнення форми-заяви для отримання податкового номера - ІПН в податковій інспекції); подача пакету документів до податкової інспекції для отримання ідентифікаційного податкового коду іноземця в Україні; отримання готового ідентифікаційного податкового номера іноземця в Україні.

 

Для надання послуги з отримання ідентифікаційного податкового номера іноземцю в Україні необхідні наступні документи від замовника: копія громадянського паспорта іноземного громадянина і його письмовий переклад на українську мову (переклад паспорта іноземця здійснюється фахівцями нашого бюро перекладів іноземних мов в Україні); нотаріальна довіреність від іноземця, в інтересах якої оформляється ідентифікаційний податковий номер, на фахівця нашої компанії в Україні (у випадку, якщо нотаріальна довіреність оформлена за кордоном іноземною мовою, то необхідно на ній проставити штамп апостиль для України, а також в подальшому здійснити письмовий переклад довіреності від іноземця на українську мову та нотаріально завірити даний переклад.

 

Ви можете дистанційно замовити послугу з оформлення податкового українського номера у фахівців нашої фірми навіть перебуваючи за межами України - без особистої присутності в Україні, і в наслідку, після отримання на Вас готового податкового українського коду, отримати його в будь-якому зручному для Вас місці або на вашу приїзду в Україну.