Реєстрація компанії в Україні

Відкриття та реєстрація компанії в Україні для громадян, іноземців, іноземного бізнесу.


Відкриття бізнесу, реєстрація компанії в Україні, ТОВ

+380 67 208 7615
rubicon@tcg.net.ua


Адвокати та юристи юридичної компанії з корпоративного права допоможуть українським та іноземним клієнтам зареєструвати бізнес в Україні, провести реструктуризацію, переоформити компанію на нового власника.

 

Послуги з відкриття бізнесу - Реєстрація компанії в Україні:

Київ
Харків
Львів
Дніпро
Одеса
Рівне
Тернопіль

 

Ми надаємо юридичну допомогу у здійсненні всього комплексу заходів щодо реєстрації фірм, перереєстрації, переоформлення. Юристи компанії виконають усі реєстраційні дії та нададуть правову допомогу у сфері корпоративного права.

 

Послуг реєстрації фірми

 

 

Є низка моментів, у яких необхідно визначитися перед створенням бізнесу: визначитися з видами діяльності, способом та порядком участі у створюваному підприємстві, як формуватиметься статутний капітал, організаційно-правовою формою діяльності, необхідністю отримання спеціальних дозволів.

 

Форми організації бізнесу:

 

  • товариство з обмеженою відповідальністю – ТОВ (зручна та проста організаційно-правова форма, що дозволяє вести зручний контроль за бізнесом та грошима, товариство за зобов'язанням відповідає лише своїм майном);
  • акціонерне товариство – АТ (ПАТ, ПрАТ): за боргами відповідає виключно своїм майном; публічне акціонерне товариство може продавати акції вільно на ринку і шляхом приватного розміщення, приватне акціонерне товариство може розміщувати акцій тільки приватно, в приватному товаристві не може бути більше 100 акціонерів;
  • представництво іноземної фірми - закордонне представництво (постійне місце діяльності компанії, через яке провадиться діяльність нерезидента);
  • приватне підприємство – ПП (створюється за рахунок майна фізичних осіб – власників): відсутня вимога щодо утворення статутного фонду, у разі виникнення заборгованості за боргами підприємства відповідають засновники субсидіарно);
  • приватний підприємець – ФОП: не потрібно подавати для реєстрації статут та корпоративні документи, у разі виникнення боргів чи збитків підприємець відповідає перед кредиторами всім своїм майном.

 

Інші форми бізнесу: повне товариство - ПТ, командне товариство - КТ, товариство з додатковою відповідальністю - ТДВ, дочірнє підприємство, виробничий кооператив.

 

Ми допоможемо зареєструвати: банк, фінкомпанію, страхову, кредитну спілку, лізингову компанію, громадську організацію (благодійний фонд). Надамо супровід в оформленні ліцензій, дозволів, купівлі-продажу готових ТОВ та продажу чинного бізнесу. Корпоративні юристи здійснюють юридичний супровід іноземних інвестицій, переоформлення фірм (зміна КВЕД, керівника, адреси, виведення зі складу засновників), укладання договорів, абонентське обслуговування.