Отримання проблемних документів в Україні

Відновлення та отримання проблемних документів в Україні, одержання дублікатів свідоцтв, витягів, довідок, договорів, документів на право власності, рішення суду, вироку у кримінальній справі та інших юридичних документів.


Відновлення та отримання проблемних документів в Україні

+380 67 208 7615

У в'язі зі складною ситуацією з питань отримання повторних документів з міст, які знаходяться в зоні АТО (Донецька область, Луганська область, Крим), фахівці надають послуги для громадян, яким потрібно отримати свідоцтва, раніше оформлені на території зони бойових дій.

 

Відновлення та отримання проблемних документів в Україні з різних регіонів:

Київ
Харків
Львів
Дніпро
Одеса
Рівне
Тернопіль

Проблемні документи та свідоцтва з інших міст України:

 

Мета отримання документів: імміграція за кордон, оформлення посвідки на проживання та громадянства; розлучення через суд, міжнародне розлучення; оформлення прав спадщини; усиновлення, встановлення юридичного факту; проведення угоди з нерухомістю; апостиль та легалізація для надання за кордон; отримання імміграційної візи.

 

Відновлюємо документи - Отримання проблемних документів в Україні:

 

  • Свідоцтво про народження;
  • Свідоцтво про шлюб;
  • Свідоцтво про смерть;
  • Свідоцтво та витяг про зміну прізвища - підтвердження дошлюбного прізвища;
  • Витяг про розірвання шлюбу;
  • Витяг про реєстрацію шлюбу з відміткою про розірвання.

 

Після відновлення оригіналу документа, виписки чи довідки ми можемо виконати їхню легалізацію, поставити апостиль, здійснити письмовий переклад іноземною мовою, нотаріальне засвідчення переклад.