Спадкування землі

Підготовка документів та успадкування землі в Україні та оформлення спадкових прав на земельну ділянку та пай сільськогосподарського призначення


+380 67 208 7615

Спадкування землі - це перехід прав та обов'язків щодо володіння, користування і розпорядження від спадкодавця до спадкоємців щодо земельної ділянки та земельного паю. Спадкування землі здійснюється за заповітом або за законом.

Спадкування землі в Україні

 

Спадкування землі також здійснюється в порядку черговості (п`ять черг спадкоємців). При оформленні спадщини на землю найкраще звернутися до приватного нотаріуса.

 

При виникненні спірної ситуацію при спадкуванні землі або з інших питань спадкування, найкраще звернутися до фахівців юридичної компанії, які візьмуться за вирішення Вашої проблеми.

 

Також наші адвокати нададуть послуги отримання повторних документів, необхідних для підтвердження спорідненості із спадкодавцем з РАГСів та інших органів в Україні і за кордоном, у разі потреби здійснять легалізацію документів за кордоном і здійснять переклад документів на українську мову.