Стягнення боргу в Україні

Позасудове та судове стягнення боргів в Україні з компаній та громадян. Юридичні послуги професійного стягнення боргів та заборгованості за контрактами та зобов'язаннями. Послуги адвоката з догами в Україні та врегулювання до боргових зобов'язань.


Адвокат зі стягнення боргів та заборгованості, стягнення боргів в Україні

+380 67 208 7615
rubicon@tcg.net.ua


Адвокат зі стягнення боргів має великий досвід повернення боргів, заборгованостей, не виплачених кредитних зобов'язань з фізичних осіб - громадян, юридичних - фірм на користь кредиторів за контрактами, кредитними договорами, іншим зобов'язанням.

 

Досудове та судове стягнення боргів в Україні:

Київ
Харків
Львів
Дніпро
Рівне
Тернопіль

 

Послуги адвоката з боргів – комплекс засобів та методів законного впливу на боржників, кінцевим результатом яких є погашення існуючої заборгованості.

 

Послуги зі стягнення заборгованості - Стягнення боргів в Україні:

 

 • консультація з боргів, юридичний аналіз боргових документів, розробка плану заходів та схеми повернення заборгованості, підготовка документів;
 • адвокат по роботі з боргами фірм та громадян за контрактами, договорами кредиту, заборгованостями, іншими зобов'язаннями;
 • юридичний супровід експертиз пов'язаних із заподіянням шкоди;
 • досудове (позасудове) стягнення - врегулювання фінансових зобов'язань;
 • стягнення коштів з боржника за рішенням суду;
 • арешт майна боржника, нерухомості, автотранспорту, арешт рахунку у банку;
 • заборона виїзду боржника зарубіжних країн;
 • розшук майна та активів підприємств;
 • послуги приватного виконавця;
 • виконавчого провадження та контроль;
 • стягнення боргу за рішенням Міжнародного комерційного арбітражу та рішенням іноземних судів.

 

Робота починається із заведення на неплатника - боржника персональної справи, після чого відбувається її формування шляхом аналізу існуючої інформації, що дозволяє правильно вибрати манеру спілкування з боржником з урахуванням різних факторів на стадії досудового врегулювання та стадії виконання судового рішення, та надає виконавцю необхідні фактичні дані. Ми маємо багаторічний досвід та відпрацьовані технології стягнення різних боргів. Під час роботи з боржниками ми залучаємо інших фахівців: адвокат у кримінальних справах, юрист з нерухомості.

 

Ми доводимо роботу із заборгованостями до логічного завершення. Це виходить завдяки використанню державного механізму примусу, тісній взаємодії з державними органами, використанню законних способів роботи – від досудового стягнення до використання законодавства. Самостійне стягнення потребує витрат, спеціальних знань, співробітників, досвідченого кваліфікованого персоналу, напрацьованих схем, необхідних навичок. Наша юридична робота покликана допомогти організаціям, у діяльності яких мають місце прострочені платежі та несумлінні неплатники фізичні та юридичні особи.

 

Компанія працює з боргами для комерційних банків, кредитних організацій, страхових, компаній, що відпускають продукцію з відстрочкою оплати, лізингових та факторингових компаній, муніципальних компаній, організацій ЖКГ, по споживчому кредитуванню, автокредитуванню, іпотечному кредитуванню, договорам постачання та реалізації продукції. Діяльність здійснюється відповідно до норм законодавства, включає аналіз та фінансову експертизу поданих документів, вироблення та реалізацію оптимальних законних варіантів врегулювання.

 

Наші переваги: ​​велика ефективність у порівнянні з власними службами фінансових установ, економія робочого часу персоналу, зниження витрат, мінімізація фінансових ризиків, суттєве зниження іміджевих ризиків замовника, досудове врегулювання та зменшення термінів повернення, висока ефективність. Професійний підхід до стягнення заборгованостей – це економія часу та грошей.