Юридичні послуги для бізнесу в Україні

Професійні юридичні послуги для бізнесу в Україні. Підтримка та юридичний супровід компаній з питань господарської діяльності. Бізнес-послуги для українських та іноземних компаній в Україні.


Адвокат для компаній та бізнесу, юридичні послуги для бізнесу в Україні

+380 67 208 7615

rubicon@tcg.net.ua


Абонентське юридичне обслуговування підприємства (аутсорсинг) - це комплексне надання юридичних послуг підприємствам на регулярній основі для вирішення правових питань, що виникають в процесі господарської діяльності підприємства. Вартість юридичних послуг для бізнесу залежить від обсягу і напрямки надання юридичних послуг.

 

Адвокат для бізнесу - Юридичні послуги для бізнесу в Україні:

Київ
Харків
Львів
Дніпро
Одеса
Рівне
Тернопіль

 

Консультаційне обслуговування бізнесу в Україні:

 

  • юридична консультація з питань бізнесу та підготовка письмових юридичних висновків, представництво на переговорах з партнерами, підготовка документації; оцінка судової перспективи справи та надання письмового висновку, претензійна робота і підготовка рекомендацій; адвокатські розслідування в Україні та збір інформації; екстрений виїзд, в разі необхідності; розробка документів правового характеру та договірна робота (складання, експертиза, візування), правовий аналіз та надання рекомендацій щодо внесення змін і правові ризики; складання запитів, інформаційних листів до органів державної влади та місцевого самоврядування; надання по запиту клієнта нормативного матеріалу; перевірка та правовий аналіз юридичної документації, установчих документів, договорів; медіація та врегулювання конфліктів;

 

Судовий захист бізнесу і представництво компаній в Україні:

 

 

Додаткові послуги для бізнесу:

 

 

Юридична компанія пропонує співпрацю в наступних формах: укладення договору на абонентське юридичне обслуговування; замовлення разових послуг на умовах погодинної оплати; замовлення разових послуг на умовах фіксованої вартості. Ви можете вибрати пакет абонентського юридичного обслуговування в Україні, який найбільш підходить Вам і найбільш оптимально відповідає Вашим потребам. В абонентське юридичне обслуговування підприємств включено комплексний юридичний супровід, за винятком юридичних послуг, що мають фіксовану вартість: договір на абонентське юридичне обслуговування укладається на термін не менше 3-х місяців; оплата здійснюється в порядку передоплати; в кінці кожного місяця клієнту надається письмовий звіт про виконану роботу; підписавши договір на абонентське юридичне обслуговування, ви отримуєте суттєві знижки на інші юридичні послуги, що надаються адвокатською компанією протягом усього періоду дії абонентського договору. В рамках договору на абонентське юридичне обслуговування підприємств не здійснюється представництво інтересів в судах, супровід на стадії виконавчого провадження, представництво інтересів підприємства перед третіми особами. Дані послуги надаються на підставі окремих договорів.

 

Як здійснюється абонентське юридичне обслуговування в Україні: після підписання договору на абонентське юридичне обслуговування за клієнтом закріплюється відповідальний фахівець-юрист, який здійснює юридичний супровід та загальну координацію інших фахівців компанії в інтересах клієнта; клієнт, визначає уповноважену особу для здійснення взаємодії з адвокатською компанією і відповідальним фахівцем; контакт і передача інформації здійснюється за допомогою телефонного зв'язку, електронної пошти, факсу, інших джерел зв'язку, шляхом особистих зустрічей. 

 

Співпрацюючи з компанією, Ви отримуєте наступні переваги: ​​істотне зниження витрат на створення та утримання додаткових робочих місць і фахівців; дані витрати включаються до складу витрат при визначенні бази оподаткування; кваліфікація співробітників адвокатської компанії перевищує кваліфікацію нехай навіть дуже досвідченого штатного юриста; ви отримуєте гарантію своєчасного отримання кваліфікованої юридичної допомоги за фіксовану абонентську плату; за клієнтом закріплюється персональний відповідальний фахівець-юрист. Додатково фахівці компанії надають бухгалтерські послуги та послуги з ведення кадрового діловодства. Абонентське юридичне обслуговування підприємств в Україні в надає нашим клієнтам можливість звернення в будь-який час, а також у вихідні та святкові дні.