Імміграція в Україну

Імміграційний адвокат в Україні. Послуги з імміграції до України для іноземців. Імміграція в Україну та посвідка на проживання. Імміграційне право України. Імміграційні сервіси та юридичний супровід з питань імміграції.


Послуги адвоката з імміграції, імміграція в Україну, імміграційний адвокат в Україні

+380 67 208 7615
rubicon@tcg.net.ua


Імміграційний адвокат в Україні юридичної компанії за напрямом імміграції надає юридичну допомогу для іноземців.

 

Імміграційний адвокат - Імміграція в Україну:

Київ
Харків
Львів

 

Юридична фірма надає іноземним клієнтам комплексні послуги з міграційного права, представляє інтереси іноземців у міграційних справах в територіальних підрозділах Державної міграційної служби, інших органах державної влади. У нас можна дізнатися про вартість послуг, які надають імміграційні адвокати.

 

Імміграційні послуги - Імміграція в Україну:

 

 

Імміграція затребувана послуга і включає отримання імміграційного дозволу, отримання іноземцем тимчасової або постійної посвідки, оформлення громадянства. Особливий інтерес до імміграції мають іноземні інвестори, котрі хочуть в'їхати на законних підставах з метою реєстрації та ведення бізнесу, роботи, постійного проживання.

 

Законна імміграція дає можливість іноземцям легально перебувати в Україні понад 90 днів, офіційно працювати, зареєструвати та вести власний бізнес. Українське законодавство у сфері міграції регулює процедуру набуття офіційного правового імміграційного статусу. Юристи з міграційного права консультують з питань законодавства, паспортно-візового режиму, супроводжують іноземців.

 

У межах імміграційної квоти дозвіл на українську імміграцію можуть оформити: діячі науки та культури; особи, що інвестують в економіку більше 100.000 Євро; батьки, чоловік іммігранта та їхні неповнолітні діти; близькі родичі українського громадянина; колишні громадяни; біженці. Поза квотами іммігрувати в Україну можуть: один із подружжя, якщо другий є громадянином (у шлюбі понад два роки), діти та батьки громадянина України; іноземці, які мають право на отримання українського громадянства за територіальним походженням; опікуни та піклувальники громадянина, або які перебувають під опікою чи піклуванням громадянина; іноземці, що мають державний інтерес; закордонні українці, подружжя зарубіжних українців, їхні діти.