Адвокат у Львові

Адвокат у Львові, юридичні послуги у Львові для громадян, іноземців та бізнесу, юридичний супровід та захист інтересів у Львові, юридична фірма у Львові, контактна інформація, адреси офісів юридичної фірми, юридичний супровід та захист інтересів.


Юридична компанія у Львові та адвокат у Львові

+380 67 208 7615

Львів, багате на історію та культуру місто в Україні. У Львові юридичні фірми та адвокати пропонують широкий спектр послуг фізичним особам та підприємствам. Юридична фірма надає юридичні послуги у Львові українським та іноземним клієнтам.

 

Юридичні послуги та адвокат у Львові:

 

 

Професійні адвокати у Львові надають клієнтам юридичні послуги, юридичну допомогу та захист у різних категоріях судових справ та спорів у Львівській області: Дрогобич, Трускавець, Миколаїв, Стрий, Самбір, Славське, Борислав, Жидачів, Стебник, Східниця, Турка. Адвокати юридичної компанії у Львові мають великий юридичний досвід у різних категоріях судових справ.

 

Послуги юридичної компанії у Львові:

 

  • Юридичні консультації у Львові для громадян та бізнесу; Підготовка юридичних документів до суду, договорів; Послуги адвоката у суді: захист прав в суді, міліції, прокуратурі; Послуги адвоката для іноземців у Львові; Отримання свідоцтв з РАЦС, апостиль та консульська легалізація документів.

 

  • Сімейний адвокат у Львові - Сімейне право: підготовка документів до суду, представництво інтересів у суді, шлюборозлучний процес - розірвання шлюбу у Львові (розлучення з іноземцем), міжнародне розлучення, поділ майна подружжя, позбавлення батьківських прав, встановлення батьківства, усиновлення дитини. Цивільне право та цивільні спори в суді - Цивільний адвокат, представництво в суді, відшкодування шкоди.
  • Адвокат у кримінальних справах у Львові - Кримінальне право та кримінальний процес: захист у суді, міліції та прокуратурі (допит, арешт, збір доказів та інформації, перевірка документів), стратегія і тактика правового захисту, апеляція та касація у кримінальних справах. Захист у кримінальних злочинах: вбивство, наркотики, заподіяння шкоди здоров'ю, розбій, хабар, службове підроблення, шахрайство, грабіж, вимагання, зброя. Справи про ДТП, відшкодування збитків. Страховий адвокат у Львові та спори в суді - Страхове право: спори зі страховими компаніями, страхові претензії та компенсації.
  • Спадщина у Львові та спадкове право: оформлення спадщини у Львові (спадкування за законом та за заповітом), послуги адвоката зі спадщини та спори в суді, поділ спадщини через суд, спадщина для громадян та іноземців (нерухомість, банк рахунки, бізнес).
  • Адвокат з нерухомості у Львові - юридичний супровід операцій з нерухомістю (комерційна та житлова нерухомість): перевірка нерухомості, угоди у нотаріуса, продаж та купівля нерухомості іноземцем у Львові, перевірка нерухомості, відкриття інвестицій рахунок іноземця, послуги юриста з нерухомості при купівлі комерційної та житлової нерухомості, іноземні інвестиції, реєстрація власності.
  • Послуги по стягненню боргів у Львові для бізнесу та громадян - Адвокат по стягненню боргів у Львові: стягнення боргів за договором, захист інтересів кредитора та боржника, підготовка листів та скарг, заборона на виїзд боржника за кордон, розшук майна боржника; Міжнародний комерційний арбітражний суд: представництво інтересів сторін у арбітражному спорі.
  • Реєстрація бізнесу у Львові: реєстрація ТОВ у Львові, корпоративне право та корпоративні спори, оптимізація оподаткування, реєстрація компанії з іноземними засновниками, реєстрація іноземного представництва в Україні, супровід продажу корпоративних прав; Ліквідація ТОВ у Львові та банкрутство.
  • Юридичний супровід компаній у Львові: супровід бізнесу, підготовка договорів, переговори, представництво; Господарське право та комерційні спори; Адміністративне право та адміністративні спори в суді, правовий супровід адміністративних спорів у суді; Податкове право та податкові спори, податковий консалтинг та податкова оптимізація.

 

Юридична фірма та адвокати у Львові надають широкий спектр послуг для задоволення різноманітних юридичних потреб фізичних осіб та підприємств. Їхній досвід є життєво важливим для забезпечення справедливості, захисту прав і чесного вирішення юридичних питань.

 

Львівський адвокат