Кримінальний адвокат в Україні – Кримінал

Кримінальне право та процес – кримінальний адвокат в Україні у кримінальних справах. Захист по кримінальних злочинах у кримінальному процесі в поліції, прокуратурі, суді. Послуги кримінального адвоката під час проведення слідчих дій.


Кримінальне право України, кримінальний адвокат в Україні, захист у кримінальних справах

+380 67 208 7615
rubicon@tcg.net.ua


Адвокат у кримінальних справах в Україні спеціалізується на українському кримінальному праві та процесі, який має Свідоцтво на зайняття адвокатською діяльністю. Адвокат по криміналу надає юридичні послуги із захисту громадян по злочинах.

 

Адвокат з кримінальних справ - Кримінальний адвокат в Україні:

Київ
Харків
Львів
Рівне
Тернопіль

 

Як захисник у кримінальній справі допускається спеціаліст - український адвокат, який є спеціалістом у галузі кримінального права по кримінальних злочинах.

 

Категорії кримінальних справ - Кримінальні злочини в Україні:

 

 

Адвокат у кримінальних справах - кримінальний адвокат, допускається до участі на будь-якій стадії процесу, про що особа виноситься ухвалу або ухвалу. Слідчий, прокурор або суд зобов'язані надати допомогу у встановленні зв'язку з адвокатом або самостійно забезпечити участь захисника у кримінальному провадженні у випадках встановлених законом. У разі потреби ми маємо можливість надати нашим клієнтам послуги англомовного адвоката з криміналу або послуги перекладача у справі іноземними мовами.

 

Послуги кримінального адвоката - Кримінальний адвокат в Україні:

 

  • консультація у кримінальній справі;
  • побачення з підозрюваним або обвинуваченим до першого допиту, а потім побачення без обмеження їхньої кількості та тривалості;
  • ознайомлення з матеріалами кримінальної справи, що обґрунтовують затримання підозрюваного у злочині, обрання запобіжного заходу або пред'явлення звинувачення, а після закінчення досудового слідства - з усіма матеріалами справи; участь у проведенні допиту, під час проведення слідчих дій; збирання та надання доказів; ознайомлення з протоколом засідання за необхідності подання на нього зауважень; збір відомостей про факти, які можуть використовуватися як докази, у тому числі отримання на запит документів або їх копії від громадян та юридичних осіб, ознайомлення з необхідними документами на підприємствах, в установах, організаціях, об'єднаннях громадян, крім тих, таємниця яких охороняється законом, отримання письмових висновків фахівців із питань, які потребують спеціальних знань, опитування громадян;
  • юридичний супровід судових експертиз у межах розслідування справ;
  • участь у судовому засіданні у кримінальній справі у суді першої інстанції; виступ у судових дебатах; підготовка та подання апеляційної скарги на вирок суду; участь у апеляційному розгляді кримінальної справи;
  • послуги кримінального адвоката для іноземців;
    адвокатське зберігання документів.

 

Адвокат із захисту у кримінальній справі не має права розголошувати дані та іншу інформацію, які стали йому відомі у зв'язку з виконанням посадових обов'язків як адвокат. Документи, пов'язані з виконанням адвокатом його обов'язків, не підлягають огляду, розголошенню або вилученню без згоди самого адвоката. Особливою категорією справ є послуги з ДТП (автоюрист). Запорука успіху при розслідуванні та розгляді справи про злочин - це досвідчений кримінальний адвокат, який має практичний досвід, а також позитивні результати при роботі з кримінальними кейсами.