Адвокат у Києві

Адвокат у Києві, юридичні послуги у Києві для громадян, іноземців та іноземного бізнесу, юридична компанія у Києві, контакти адвоката у Києві та юридичної компанії, адреса офісу юридичної компанії, юридичний супровід та захист інтересів.


Юридична компанія у Києві та адвокат у Києві

+380 67 208 7615
rubicon@tcg.net.ua


Яскраве місто Київ, столиця України, за ці роки зазнало швидких змін. З його багатою історією, динамічним бізнес-середовищем і різноманітним населенням жителям і підприємствам важливо мати доступ до якісних юридичних послуг, щоб орієнтуватися в складнощах правового ландшафту. Юридична компанія у Києві надає українським та іноземним клієнтам послуги адвоката, юридичні послуги для громадян та фірм.

 

Юридичні послуги та адвокат у Києві

 

 

Юридичні послуги, які надають адвокати в Києві, відіграють невід'ємну роль у відстоюванні справедливості та захисту прав громадян і бізнесу у місті. Юридичні послуги та правова допомога надаються адвокатом в Києві та інших містах України. Надаємо юридичні послуги в Києві іноземними мовами.

 

Послуги юридичної компанії у Києві:

 

  • Юридичні консультації у Києві для громадян і бізнесу; Підготовка юридичних документів до суду та договорів; Адвокатські послуги в суді в Києві: захист прав та представництво інтересів у суді, поліцї, прокуратурі та інших державних органах, перед підприємствами та громадянами; послуги адвоката для іноземців у Києві, юридична допомога іноземною мовою; Отримання свідоцтв з РАЦСу, апостиль в Києві, легалізація документів в консульстві, оформлення документів для імміграції.

 

  • Кримінальне право та кримінальний процес - адвокат у кримінальних справах у Києві: захист у суді та правоохоронних органах, апеляція та касація, допит, підозра у кримінальній справі, арешт, збір доказів, стратегія та тактика правового захисту. Захист у кримінальних справах: вбивство, наркотики, заподіяння шкоди здоров'ю, розбій, хабар, службове підроблення, шахрайство, розбій, вимагання, зброя, ДТП. Юридичне розслідування: розслідування судових справ, виявлення подружньої зради, ідентифікація та підтвердження факту шлюбного шахрайства, збір інформації, розслідування нещасного випадку в приватному порядку, збір доказів у кримінальних та інших справах, пошук майна та майна, перевірка документів та перевірка інформації. Страхове право - адвокат зі страхових спорів у Києві: страхові спори зі страховими компаніями, страхове відшкодування через суд.
  • Сімейне право - Сімейний адвокат у Києві: підготовка документів до суду та інших документів, представництво інтересів в суді сімейним адвокатом, розірвання шлюбу у Києві (розлучення з іноземцем), міжнародне розлучення, поділ майна подружжя, позбавлення батьківських прав права, встановлення батьківства, усиновлення дитини (міжнародне усиновлення). Цивільне право та супровід у суді з цивільних спорів, цивільний адвокат, відшкодування шкоди, визнання правочинів недійсними, складання договорів, представництво інтересів у суді у цивільних спорах.
  • Юридичний супровід операцій з нерухомістю у Києві (комерційна та житлова нерухомість), житлове право: нотаріальне посвідчення угод у нотаріуса, супровід купівлі-продажу нерухомості іноземцем у Києві, перевірка нерухомості, відкриття інвестиційний рахунок для купівлі нерухомості іноземцем в українському банку, послуги юриста з нерухомості при купівлі комерційної та житлової нерухомості, іноземні інвестиції, супровід купівлі комерційної нерухомості іноземними компаніями, реєстрація права власності.
  • Спадкове право - оформлення спадщини у Києві для громадян України та оформлення спадщини для іноземців (нерухомість, земля, банківські рахунки, бізнес), спадковий адвокат у Києві: послуги адвоката зі спадкових прав, спадкування за законом і за заповітом, спадкові спори у суді, визнання заповіту недійсним, поділ спадщини через суд.
  • Імміграція в Україну та адвокат з питань міграції в Києві, імміграційні послуги: громадянство, посвідка на проживання у Києві, посвідка на постійне та тимчасове проживання, підтвердження громадянства дитини.
  • Реєстрація бізнесу у Києві та підприємця: реєстрація ТОВ у Києві (ТОВ), корпоративне право та корпоративні спори, корпоративні конфлікти, податкове право та оптимізація оподаткування, супровід операцій з корпоративними правами, відкриття інвестиційного рахунку та реєстрація фірм в іноземних засновники, реєстрація іноземного представництва в Україні, номінальні послуги, інвестиції; продаж фірм, супровід продажу та перереєстрації корпоративних прав на бізнес, операції з купівлі бізнесу; Ліквідація компанії у Києві: ліквідація ТОВ в Києві, банкрутство, реорганізація бізнесу.
  • Юридичний супровід бізнесу у Києві: супровід фірм, підготовка договорів, переговори, представництво в органах державної влади та місцевого самоврядування; Господарське право та господарські спори, представництво інтересів у господарських спорах, виконання судових доручень; Адміністративне право та адміністративні спори в суді, послуги адвоката в адміністративних справах, оскарження справ про адміністративні правопорушення, правовий супровід адміністративних спорів в суді, адміністративне оскарження; Податкове право та податкові спори, аудит фінансово-господарської документації, податкове консультування та оптимізація оподаткування, податковий борг; Фінансове та банківське право: допомога клієнтам у питаннях, пов’язаних із банківською діяльністю, цінними паперами та фінансовими операціями. ІТ-адвокат та Юридичні послуги для ІТ-компаній у Києві: супровід ІТ-компаній та ІТ-бізнесу, розвиток бізнес-структури, договори для ІТ, e-business та e-commerce, розробка публічної оферти та інших документів, оптимізація оподаткування, право GAMEDEV; Бухгалтерські послуги для бізнесу: консультації, підготовка звітності та платіжних документів, контроль сплати податків.
  • Інтелектуальна власність та авторські права: послуги юриста з інтелектуальної власності, реєстрація та захист інтелектуальної власності, ліцензійні договори, реєстрація торгових марок та авторських прав, патенти, роялті та компенсації.
  • Послуги зі стягнення боргів у Києві для бізнесу та громадян: стягнення боргів за договором, супровід виконання судових рішень, захист інтересів кредитора та боржника (арешт майна, опис майна, арешт майна, оцінка майна, реалізація майна), оскарження дій державних виконавців, підготовка запитів, листів, скарг, заборона виїзду боржника, розшук майна боржника; Міжнародний комерційний арбітражний суд: представництво та захист інтересів сторін при розгляді третейського спору, виконання рішення третейського суду, медіація.

 

У такому динамічному та різноманітному місті, як Київ, доступ до якісних юридичних послуг є не просто розкішшю, а необхідністю для забезпечення справедливості, дотримання закону та захисту прав та інтересів. Юридична компанія надає професійні юридичні послуги.

 

Київський адвокат