Юридичне розслідування

Юридичне розслідування, послуги юридичного розслідування, повне розслідування юридичних справ, аналіз та вивчення юридичних документів, доказів, інформації.


Послуги розслідування та юридичне розслідування з юридичних справ


Послуги юридичного розслідування відіграють вирішальну роль у перевірці фактів та наданні важливої юридичної підтримки адвокатам, правоохоронним органам, підприємствам та приватним особам. Ці послуги розслідування охоплюють широкий спектр діяльності: від збирання інформації та проведення допитів до перевірки біографічних даних та спостереження, а також пошуку людей.

 

Збір інформації – юридичне розслідування

 

Ці послуги з розслідування допомагають отримати важливу інформацію та докази з різних юридичних питань. Наші адвокати — колишні правоохоронці (слідчі поліції та податкової поліції, оперативники правоохоронних органів, прокурори, експерти) з великим практичним досвідом.

 

Професійні послуги юридичного розслідування:

 

 • Захист у кримінальних справах. Адвокати з кримінальних справ часто покладаються на фахівців для вивчення доказів проти своїх клієнтів, пошуку свідків та збору інформації, яка може допомогти побудувати надійну стратегію захисту.
 • Цивільні судові провадження. У цивільних справах фахівці допомагають розкривати факти, пов'язані зі спорами, наприклад, позови про тілесні ушкодження, суперечки про інтелектуальну власність та порушення контрактів.
 • Сімейне право. Фахівці можуть бути залучені до справ, пов'язаних із розлученням, опікою над дітьми та побутовими суперечками, виявленням подружньої зради, розслідуванням шахрайства у шлюбі та виявленням шлюбних шахраїв.
 • Корпоративні розслідування. Компанії використовують послуги юридичних розслідувань для розслідування таких питань, як неправомірна поведінка співробітників, шахрайство та крадіжка інтелектуальної власності, одержують витяги з державних реєстрів на компанії (судові та комерційні реєстри).
 • Страхові претензії. Страхові компанії наймають детективів для оцінки обґрунтованості претензій та виявлення потенційного шахрайства. Це допомагає захистити страховиків та забезпечити справедливість страхових премій для власників полісів.

 

Для надання послуг ми співпрацюємо з партнерами: детективними агенціями, приватними детективами, експертами та іншими фахівцями.

 

Мета юридичного розслідування:

 

 • Збір доказів. Фахівці спеціалізуються на збиранні та збереженні доказів, які можуть бути використані в суді (покази свідків, документи, фотографії та речові докази), пошуку свідків та перевірці алібі, незалежній експертизі.
 • Перевірка фактів. У багатьох юридичних справах важливо перевіряти точність заяв та тверджень сторін, що беруть участь, а також інформації.
 • Свідки та свідчення. Фахівці відіграють вирішальну роль у виявленні та опитуванні свідків та потенційних свідків. Вони збирають показання свідків, які можна використовувати на підтримку справи клієнта або оскаржити аргументи протилежної сторони.
 • Комплексна перевірка. У таких питаннях, як ділові операції, фахівці проводять комплексну перевірку для оцінки біографії, репутації та фінансової стабільності окремих осіб та компаній. Це допомагає клієнтам приймати обґрунтовані рішення та мінімізувати ризики. Перевірка компаній та контрагентів, пошук та аналіз інформації, юридична експертиза договорів та інших документів, безпека угод.
 • Збір інформаційного досьє. Відомості про спосіб життя, виявлення контактів людини, визначення місця її проживання та роботи, перевірка людини на наявність судимостей та обмежень на виїзд, пошук інформації про фізичних осіб у базах даних, перевірка особистих документів.
 • Пошук майна та активів боржника чи контрагента (нерухомість, автомобілі, бізнес та інші активи).
 • Розшук людей, пошук боржників та шахраїв.

 

Ці послуги допомагають забезпечити чесний і справедливий юридичний процес, дотримуючись етичних стандартів і принципів.