Адвокат в Тернополі

Послуги юридичної фірми та адвокат у Тернополі надають професійні юридичні послуги з юридичного захисту та супроводу громадян, іноземців та бізнесу.


Адвокат у Тернополі та юридична компанія у Тернополі

+380 67 208 7615

Юридична фірма надає клієнтам юридичну допомогу адвоката в Тернополі.

 

Юридичні послуги та адвокат у Тернополі:

 

 

Юридичні послуги для фірм та громадян надають адвокати в Тернополі. Також юридичні послуги надають адвокати в інших містах України та за кордоном. Адвокати юридичної фірми мають великий юридичний досвід і надають юридичні послуги українським і іноземним клієнтам.

 

Послуги юридичної компанії у Тернополі:

 

  • Юридична консультація адвоката в Тернополі по законодавству України; послуги адвоката в Тернополі по судових справах: ведення справ в суді; послуги адвоката для іноземців в Тернополі; підготовка судових документів; отримання документів в Тернополі в органах РАЦС і з інших органах: свідоцтво, витяг, довідка, апостиль, легалізація документів в консульстві.
  • Сімейний адвокат в Тернополі: розірвання шлюбу (розлучення з іноземцем), міжнародне розлучення, поділ майна;
  • Оформлення прав на спадщину в Тернополі, спадок на нерухомість для громадян України та іноземців, адвокат по спадщині в Тернополі, спадкування за законом та оформлення спадщини за заповітом, оформлення спадщини за кордоном;
  • Адвокат по супроводу угод з нерухомістю в Тернополі, супровід адвокатом і покупка нерухомості для іноземця; адвокат по нерухомості в Тернополі, юридичний супровід і покупка нерухомості за кордоном;
  • Адвокат по боргах в Тернополі, стягнення боргів по за договорами, супровід виконавчого провадження; міжнародний комерційний арбітраж: представництво інтересів; стягнення боргів за кордоном.

 

Тернопольські адвокати надають юридичні послуги та допомогу українським та іноземним клієнтам з юридичних справ різної складності в Тернополі і області, в інших регіонах України та за кордоном.

 

Тернопільський адвокат