Адвокат у Солоницівці

Юридичні послуги в Солоницівці для громадян, іноземців та компаній. Адвокат у Солоницівці (Харківська область, Дергачівський район). Юридична консультація з юридичних справ. Захист у суді у справах різних категорій.


Юридичні послуги, адвокат у Солоницівці, захист, юридична допомога

+380 67 208 7615

Адвокати надають юридичні послуги адвоката в Солоницівці для громадян і фірм, юридичні послуги в Харкові, юридичні послуги в Харківській області, в інших регіонах України та за кордоном.

 

Юридичні послуги - адвокат у Солоницівці:

 

 

Адвокати в Солоницівці мають великий юридичний досвід. Звернувшись в офіс юридичної компанії, клієнти отримають юридичні послуги в Солоницівці, Дергачівському районі.

 

Юридичні послуги адвоката у Солоницівці:

 

  • Юридична консультація в Солоницівці; послуги адвоката в суді; послуги адвоката для іноземців в Солоницівці; отримання документів.
  • Адвокат у кримінальних справах в Солоницівці, ведення кримінальних справ будь-якої складності (вбивство, грабіж, розбій, хабар, наркотики, підробка документів, вимагання, шахрайство, незаконний обіг зброї, ДТП), затримання, обшук, допит, повідомленні про підозру, обрання запобіжного заходу, збір доказів; адвокат зі страхового права і страхові спори; адвокат по стягненню боргу в Солоницівці за договорами та по розписках;
  • Адвокат по сімейних справах в Солоницівці: розлучення через суд (розлучення з іноземцем), поділ майна, міжнародне розлучення, позбавлення батьківських прав, рішення про виїзд дитини за кордон, встановлення батьківства, усиновлення;
  • Адвокат по спадщині в Солоницівці: оформлення спадщини (нерухомість, земельний пай, рахунок), оформлення спадщини на іноземця, поділ спадщини; адвокат по нерухомості в Солоницівці і житлове право, супровід угод (купівлі нерухомості іноземцем).
  • Реєстрація ТОВ в Солоницівці і договори; продаж бізнесу, інвестиції, угоди з комерційною нерухомістю;
  • Адвокат для бізнесу в Солоницівці; юридичне обслуговування фірм, захист від рейдерства, господарське та адміністративне право; земельне право і земельні спори; адвокатське зберігання документів;
  • Адвокат по стягненню боргів з фірм в Солоницівці; виконання рішення суду (опис і арешт майна, рахунків).