Розлучення з іноземцем в Україні

Судове розлучення із іноземцем через суд в Україні. Розірвання шлюбу через суд із іноземним громадянином. Адвокат з розлучення з іноземцем в Україні. Шлюбний процес з іноземцем.


Розірвання шлюбу через суд з іноземцем, розлучення з іноземцем в Україні, адвокат по розлученню з іноземцем в Україні

+380 67 208 7615

Адвокат по розірванню шлюбу з іноземцем - це фахівець з розлучень між громадянином України та іноземцем, між громадянами України, один з яких чи обоє проживають за кордоном, який спеціалізуються на справах даної категорії і вирішує цілу низку першочергових завдань перед зверненням до суду з позовом про розірвання шлюбу в іноземцем.

Розірвання шлюбу з іноземцем в Україні:

 

Розірвання шлюбу з іноземцем - Розлучення з іноземцем в Україні:

Київ
Харків
Львів
Дніпро
Одеса
Рівне
Тернопіль

Процес розлучення з іноземцем у судах України в інших містах:

 

Ціна на послуги з розлучення в судовому порядку з громадянином іншої країни завжди адекватна і формується виходячи з особливостей кожної конкретної справи щодо розлучення.

 

Послуги адвоката по розлученню з іноземцями:

 

  • юридична консультація по розлученню з іноземцем
  • представництво в суді при розлученні з іноземцем
  • міжнародне розлучення
  • збір та підготовка документів для розлучення з іноземцем
  • поділ спільного майна нажитого в шлюбі, переоформлення нерухомості
  • стягнення аліментів при розлученні
  • позбавлення батьківських прав при розлученні
  • розробка шлюбних контрактів і інше.

 

Першочерговим завданням перед початком процедури розірвання шлюбу з іноземцем адвокатом є визначення підсудності та законів, за якими буде відбуватися процедура розірвання шлюбу, визначення органу уповноваженого законодавством країни, де розривається шлюб, проводити процедуру реєстрації розірвання шлюбу, також легалізація документів необхідних для судового процесу, які видані за кордоном.

 

Якщо подружжя є громадянами різних держав, то розірвання шлюбу в даній ситуації здійснюється за законами і в порядку, встановленому законодавством країни в якій подружжя мало останнє спільне місце проживання. Обов'язковою умовою в даній ситуації є умова постійного проживання в одного з подружжя в країні останнього постійного спільного проживання подружжя.

 

Також істотним моментом при розірванні шлюбу з іноземцем в Україні та по Україні або між іноземцями має знання української мови. У разі необхідності, ми надаємо юридичні послуги з супроводу наших клієнтів при розірванні шлюбу в Україні англомовним адвокатом з розлучень або ж за безпосередньої участі в процесі розірвання шлюбу перекладача бюро перекладів нашої компанії.

 

Також ми після розірвання шлюбу надаємо нашим іноземним клієнтам послуги, як апостиль на свідоцтві про розірвання шлюбу та рішенні суду та послуги адвоката по розділу майна подружжя.