Ліквідація фірми

Професійна ліквідація ТОВ, підприємства, бізнесу в Україні


+380 67 208 7615

rubicon@tcg.net.ua

Ліквідація фірм є дуже актуальною юридичною послугою. Фахівці нашої юридичної фірми надають юридичну допомогу і підтримку своїм клієнтам в разі необхідності ліквідації підприємств, ТОВ, ПП, АТ, іноземних представництв.

Ліквідація ТОВ в Україні

 

Українським законодавством передбачено різні способи ліквідації підприємств. Дана процедура може бути здійснена за рішенням засновників, суду або в результаті банкрутства підприємства. Крім того, досить часто використовується так звана формальна ліквідація, коли відбувається переоформлення підприємства з подальшою його ліквідацією. Якщо рішення про ліквідацію підприємства прийняли засновники, то таке рішення обов'язково повинно бути опубліковано в пресі, а також в реєстрі підприємців. Після цього починається процес зняття підприємства з обліку в різних інстанціях, в тому числі - в податковій інспекції, пенсійному фонді, фонді соціального страхування. Паралельно проводиться перевірка фінансової діяльності підприємства, закривається його банківський рахунок, знищується печатка і т.д. На останньому етапі, всі зібрані документи передаються госрегестратору, який здійснює запис до спеціального реєстру, що свідчить про закриття підприємства.

 

Офіційно ліквідувати підприємство можна не раніше, ніж через два місяці, однак практика показує, що реальні терміни - два-чотири місяці, і то в тому випадку, якщо активно займатися даним процесом. Тому допомога кваліфікованих юристів юридичної компанії, які не раз здійснювали ліквідацію підприємства за дорученням наших клієнтів, буде просто незамінною.

 

Юридична компанія Рубікон також надає послуги по процедурі банкрутства - закриття підприємства в разі його нездатності виконувати кредитні зобов'язання. При здійсненні процедури банкрутства, підприємства можуть вирішувати найрізноманітніші завдання: звільнятися від боргів, проводити зміну засновників або статутного капіталу, захищати свій бізнес від кредиторів.

 

Наші фахівці проконсультують Вас про проходження процедури банкрутства; представлятимуть Ваші інтереси в господарському суді; допоможуть оскаржити банкрутство підприємства, якщо виникне така необхідність.

 

Крім надання наданих вище послуг з ліквідації підприємств, юридична компанія завжди готова допомогти Вам реорганізувати підприємство, забезпечити повний юридичний супровід при злитті, приєднанні або перетворенні компаній, буде поруч з Вами з моменту написання заяви про ліквідацію підприємства, до отримання готових документів.