Банкрутство компанії в Україні

Закриття бізнесу через банкрутство компанії України. Припинення підприємницької діяльності через процедуру банкрутства підприємця України.


Закриття через банкрутство компанії України, банкрутство підприємця

+380 67 208 7615

Банкрутство фірми в Україні - нездатність боржника платити за своїми зобов'язаннями, відсутність можливості повернути борги в зв'язку з відсутністю грошових коштів для їх оплати, яка веде до необхідності припинення бізнесу і ліквідації фірм.

 

Послуги з банкрутства - Банкрутство компанії в Україні:

Київ
Харків
Львів

 

Послуги з питань банкрутства - Банкрутство компанії в Україні:

 

  • юридична консультація з питань банкрутства;
  • бухгалтерська консультація з питань банкрутства;
  • юридичний і бухгалтерський супровід проведення процедур банкрутства;
  • послуги арбітражного керуючого;
  • представництво і захист інтересів в господарському суді;
  • робота з кредиторською та дебіторською заборгованістю.

 

Банкрутство (фінансова неспроможність) - це процедура, яка регулює умови здійснення заходів з попередження неспроможності (банкрутства), порядок проведення процедур банкрутства, інші правовідносини, що виникають при неможливості боржником задовольнити вимоги кредиторів в повному обсязі. Наша Компанія надає наступні послуги з банкрутства: відкриття процедури банкрутства, представництво в господарському суді, проведення процедури банкрутства, оскарження процедури банкрутства, послуги арбітражного керуючого, аудит. Відкриття процедури банкрутства можливо як з боку кредитора, так і з боку боржника, який має заборгованість перед кредиторами. Банкрутство може мати місце в результаті судового рішення або при добровільній ліквідації та офіційному оголошенні боржника про свою неспроможність (позасудова процедура).

 

Завдання, які вирішуються при банкрутстві компанії: захист бізнесу від дій кредиторів, ефективне стягнення дебіторської заборгованості, ліквідація бізнесу, продаж бізнесу, зміна засновників, очищення підприємства від боргів, виведення майна підприємства, зміна організаційно-правової структури, повна перевірка фінансової діяльності та активів, протидія захопленню підприємства, зміна статутного капіталу. Під банкрутством законодавство передбачає визнану господарським судом неможливість боржника задовольнити вимоги кредиторів і відновити платоспроможність, крім як через процедуру банкрутства.

 

Обставинами, внаслідок яких, може бути розпочато процедуру банкрутства, також є неможливість підприємства виконати грошові зобов'язання перед кредиторами, працівниками по заробітній платі, по сплаті страхових внесків, податків і зборів. Офіційно підприємство стає банкрутом після рішення суду про неспроможність боржника. До боржника застосовуються такі судові процедури банкрутства: мирова угода; розпорядження майном боржника; санація боржника; ліквідація банкрута. Для проведення банкрутства господарський суд виносить рішення про призначення арбітражного керуючого.

 

Способи ліквідації компаній: ліквідація за рішенням власників; ліквідація через процедуру банкрутства. Переваги процедури банкрутства: підприємство ліквідується повністю; зобов'язання підприємства перед кредиторами виконується в межах фінансових коштів і майна підприємства; засновники несуть відповідальність за зобов'язаннями підприємства у межах свого вкладу в підприємство; припинення підприємства звільняє керівництво від ризиків залучення до відповідальності і т.д.

 

Перед початком процедури ліквідації підприємства зверніться до наших фахівців за юридичною консультацією. У разі необхідності терміново ліквідувати підприємство за 5-7 днів, рекомендуємо ліквідацію компанії через продаж корпоративних прав. Юристи, арбітражні керуючі, бухгалтера компанії нададуть професійну допомогу в рамках здійснення процедур банкрутства.