Послуги адвоката в Україні

Професійні юридичні послуги адвоката в Україні з різних категорій юридичних справ. Юридичні послуги адвокатів для компаній та громадян. Юридичний захист адвокатом у суді, прокуратурі, поліції та інших органах України.


Юридичні послуги українського адвоката, послуги адвоката в Україні

+380 67 208 7615
rubicon@tcg.net.ua


Юридична компанія в Україні надає юридичні послуги адвоката в Україні для громадян (private legal services) та послуги адвоката, починаючи від консультацій і складання юридичних документів і закінчуючи захистом інтересів в суді, на стадії виконавчого провадження у справах будь-якої складності і різних категорій.

 

Юридичний захист - Послуги адвоката в Україні:

Київ
Харків
Львів
Дніпро
Одеса
Рівне
Тернопіль

Послуги юридичної компанії - Послуги адвоката в Україні в інших містах:

 

Правова допомога - Послуги адвоката в Україні:

 

  • юридична консультація адвоката, консультація online, юридичний аналіз документів та оцінка судової перспективи справ, експертиза контрактів, представництво у переговорах, медіація; збір інформації, адвокатське розслідування, відновлення та отримання для громадян документів з українських державних органів та за кордоном, консульська легалізація та апостиль на документах, апостиль за кордоном;
  • розробка документів для суду, позов для подання до суду, апеляція, адвокатський запит, процесуальні документи;
  • ведення юридичних справ у суді: захист у юридичних справах (поліція, прокуратура, податкова служба), представництво перед громадянами, досудове врегулювання спорів; супровід експертиз пов'язаних із розглядом юридичних кейсів;
  • зберігання документів приватних осіб у адвоката;
  • правові послуги для іноземців в Україні іноземною мовою - послуги англомовного адвоката, професійні послуги з перекладу документів різних тематик в агентстві письмових та усних перекладів.

 

Спеціалізація адвоката та юристів в Україні: