Агентство нерухомості


Послуги у сфері житлової і комерційної нерухомості клієнтам надають ріелтори, менеджери, адвокати та інші фахівці. Наші клієнти - це громадяни України, іноземці які хочуть купити нерухомість в Україні, українські та іноземні фірми.

 

Ми надаємо клієнтам послуги на ринку комерційної нерухомості, житлової нерухомості і землі і послуги адвоката по нерухомості в Україні.

 

Об'єкти для інвестування:

 

  • Комерційна нерухомістьготелі 3-5 *, офіси та офісні будівлі (бізнес-центри), торгово-розважальні центри - ТРЦ, клініки і медичні центри, ресторани
  • Підприємствапромислові підприємства, підприємства сфери послуг, транспортні та логістичні підприємства, склади і бази
  • Агропромислові підприємстваагрофірми, ферми
  • Земля для будівництвакомерційне будівництво, житлове будівництв, промислове будівництво
  • Житлова нерухомість (первинний і вторинні ринок): житлова нерухомість від забудовника - будівельної компанії, житлова нерухомість від власника (квартири, котеджі, будинки).

 

Протягом багатьох років ми налагодили ефективну співпрацю з агентствами нерухомості, будівельними компаніями, великими власниками комерційної і житлової нерухомості, адвокатами і юридичними компаніями, нотаріусами, оцінювачами, банками та іншими компаніями, які спеціалізуються на питаннях нерухомості та імміграції на підставі інвестиційМи працюємо з різними бюджетами в інтересах наших клієнтів, а також надаємо послуги на ринку нерухомості та інвестицій. У нас є багато цікавих пропозицій для покупки комерційної і житлової нерухомості та інвестування.

 

В процесі надання послуг і проведення угод з нерухомістю та іншими інвестиційними об'єктами, наші фахівці надають клієнтам додаткові послуги в сфері нерухомості: послуги оцінки нерухомості, юридичний супровід угод з нерухомістю, надання супроводу в процесі оформлення кредитів при купівлі нерухомості, відкриття інвестиційних рахунків іноземцям та іноземному бізнесу: рахунок для купівлі житлової та комерційної нерухомості, а також рахунок для покупки бізнесу та інших інвестиційних об'єктів на іноземця або іноземну компанію, послуги нотаріуса при оформленні нерухомості та інші професійні послуги на ринку нерухомості, Due Diligence.