Адвокат з нерухомості у Туреччині

Адвокат з нерухомості у Туреччині, юридичний супровід купівлі-продажу нерухомості в Туреччині, купівля-продаж комерційної та житлової нерухомості в Туреччині, право нерухомості в Туреччині, юридичні питання, пов'язані з нерухомістю


Туреччина з її бурхливим ринком нерухомості та привабливими інвестиційними можливостями стає все більш популярним місцем для міжнародних покупців. Турецький адвокат з нерухомості у Туреччині та транзакції надає послуги фізичним і юридичним особам для юридичної підтримки в роботі з житловою та комерційною нерухомістю в Туреччині.

 

Угоди з нерухомістю - Адвокат з нерухомості у Туреччині

 

Адвокат з нерухомості – це фахівець, який спеціалізується на майновому праві та нормативних актах. Вони володіють всебічними знаннями про місцевий ринок нерухомості та тонкощі турецького законодавства про власність. Юридичні послуги в сфері житлової та комерційної нерухомості в Туреччині надають юристи, що володіють російською, англійською та турецькою мовами. Юрист з нерухомості, який спеціалізується на комерційних угодах в Туреччині, надає професійну юридичну підтримку з усіх питань, пов'язаних з придбанням або продажем комерційної нерухомості (офіси, будівлі, підприємства, земля) і житлової нерухомості (квартири, будинки, земля) в Туреччині.

 

Юридичні послуги з нерухомості в Туреччині включають:

 

  • Консультація юриста з нерухомості.
  • Юридична перевірка нерухомості, аналіз документів на власність.
  • Юридичний аналіз та експертиза договорів нерухомості, складання правовстановлюючих документів.
  • Юридичний супровід операцій з нерухомістю.
  • Імміграція через покупку нерухомості в Туреччині.
  • Нотаріальні послуги при операціях з нерухомістю.
  • Майнові спори (визнання права власності, оспорювання правочинів, недійсність правочинів).
  • Оформлення спадщини на нерухомість в Туреччині.
  • Поділ нерухомості та землі через суд.

 

Одним з основних завдань адвоката з нерухомості є проведення ретельної перевірки майна, яке ви збираєтеся купити чи продати. Вони дослідять правовий статус майна, включаючи права власності, обтяження, права застави, іпотеку та будь-які потенційні правові спори. Така належна обачність має вирішальне значення для того, щоб гарантувати, що ви робите безпечні інвестиції та уникнете будь-яких непередбачених юридичних ускладнень. Крім того, юрист з нерухомості допоможе вам у складанні та перевірці необхідних юридичних документів, таких як договори купівлі-продажу, документи на право власності та договори оренди. Крім супроводу транзакцій, юрист з нерухомості також може представляти ваші інтереси в переговорах з протилежною стороною. Незалежно від того, чи маєте ви справу з продавцем, покупцем чи агентом з нерухомості, наявність юриста поруч із вами може надати вам значну перевагу.

 

У разі виникнення спору або судового оскарження, пов’язаного з угодою з нерухомістю, юрист із нерухомості стане вашим захисником і проведе вас через процес вирішення. Вони будуть представляти ваші інтереси в суді, якщо це необхідно, і працюватимуть невтомно, щоб захистити ваші права та забезпечити сприятливий результат.

 

Юристи з нерухомості в Туреччині є незамінним партнером при здійсненні операцій з нерухомістю в країні. Їхній досвід, знання місцевості та юридичні рекомендації допоможуть вам впевнено керувати складним процесом.

 

In the primary real estate market in Turkey, we collaborate with construction companies and have the ability to provide legal services and support to clients when purchasing real estate in Turkey. Our partners also include Turkish real estate agencies that offer services to clients in the real estate market in Turkey

 

На первинному ринку нерухомості Туреччини ми співпрацюємо з будівельними компаніями і маємо можливість надавати юридичні послуги та супровід клієнтів при купівлі нерухомості в Туреччині. Серед наших партнерів також турецькі агентства нерухомості, які пропонують послуги клієнтам на ринку нерухомості Туреччини.