Купівля нерухомості іноземцем в Україні

Супровід інвестицій та купівля нерухомості іноземцем в Україні. Іноземні інвестиції в нерухомість від приватних осіб – іноземців та іноземного бізнесу – компаній. Юридичний супровід угод із житловою та комерційною нерухомістю в Україні для іноземних клієнтів.


Продаж та купівля нерухомості іноземцем в Україні

+380 67 208 7615

Купівля нерухомості іноземним громадянином в Україні - це інвестування особистих коштів в нерухомість (купівля квартири, будинки, комерційної нерухомості). Процес купівлі нерухомості в Україні іноземним громадянином первинному та вторинному ринку нерухомості має особливості. Адвокати компанії мають великий досвід у справах з нерухомістю для іноземців.

 

Адвокат з нерухомості для іноземців - Купівля нерухомості іноземцем в Україні:

Київ
Харків
Львів
Дніпро
Одеса
Рівне
Тернопіль

 

Наші адвокати для іноземців з нерухомості консультують іноземних клієнтів і проведуть професійний юридичний супровід угоди з купівлі іноземцем нерухомості в Україні.

Етапи покупки нерухомост в Україніі:

 

  • Вибір іноземцем об'єкта нерухомості для покупки (ріелтори і Агентство нерухомості для іноземців в Україні нададуть професійні послуги з пошуку об'єкта нерухомості для покупки іноземцем і нададуть супровід клієнта на іноземних мовах).
  • Підготовка документів для придбання нерухомості від іноземця: переклад паспорта іноземного громадянина на українську мову з нотаріальним посвідченням перекладу (оригінали паспорта потрібно мати на угоді у нотаріуса); оформлення реєстраційного номера платника податків в Україні та отримання ID для іноземця - номер облікової картки платника податків в Україні (ідентифікаційний податковий номер).
  • Відкриття інвестиційного рахунку для іноземця в українському банку для покупки нерухомості.
  • Due Diligence нерухомості - юридична перевірка нерухомості перед покупкою іноземцем і перевірка власника нерухомості.
  • Підготовка угоди з купівлі нерухомості іноземцем (житлова і комерційна нерухомість): проведення переговорів з продавцем нерухомості, перевірка договору і узгодження умов контракту на покупку нерухомості.
  • Послуги нотаріуса з оформлення угоди купівлі нерухомості іноземцем, оплата послуг нотаріуса за оформлення договору купівлі нерухомості іноземцем, оплата офіційних платежів; оплата винагороди ріелтору; реєстрація права власності на покупця нерухомості - іноземця в державному реєстрі та договору купівлі-продажу нерухомості. Перереєстрація договорів на комунальні послуги.

 

Наші юристи з нерухомості допоможуть Вам придбати надійну нерухомість в Україні навіть без особистої присутності на підставі нотаріального доручення. При оформленні довіреності за кордоном потрібно поставити апостиль на доручення або провести консульську легалізацію довіреності. Імміграційні адвокати допоможуть іноземним клієнтам оформити документи на отримання візи для в'їзду до країни.

 

Також іноземці можуть купувати в Україні житлові будинки і належні до будинків земельні володіння. Іноземні громадяни мають право вільно розпоряджатися своєю нерухомістю: користуватися нерухомістю, здавати в оренду, дарувати, продавати, вносити до статутного капіталу компанії, передавати у спадок. При інвестуванні в нерухомість більше 100.000 Євро іноземець може оформити посвідку на проживання в Україні.