Інвестиційний рахунок в Україні

Індивідуальний інвестиційний рахунок іноземця у банку для купівлі нерухомості в Україні. Інвестиційний рахунок в Україні для інвестицій у нерухомість та бізнес.


Банківський інвестиційний рахунок для іноземця, інвестиційний рахунок в Україні для інвестицій

+380 67 208 7615

Інвестиційний рахунок для придбання нерухомості в Україні потрібен іноземцям, які вирішили придбати житлову або комерційну нерухомість в Україні. Через інвестиційний рахунок на придбання нерухомості іноземцем в Україні іноземець може придбати нерухомість на первинному ринку (в новобудові) і на вторинному ринку (квартира або будинок).

 

Рахунок для інвестицій у нерухомість - Інвестиційний рахунок в Україні:

Київ
Харків
Львів
Дніпро
Рівне
Тернопіль

 

Відкриття інвестиційного рахунку в українському банку необхідне для безпеки розрахунків за придбану нерухомість, а також для уникнення проблем при оподаткуванні операцій з нерухомість за участю нерезидента України (для уникнення штрафних санкцій, оподаткування купівлі нерухомості, відсутність необхідності підтвердження законності грошей за купівлю нерухомості).

 

Проведення операцій з купівлі нерухомості іноземцями без правильного відкриття інвестиційного рахунку для купівлі житлової та комерційної нерухомості може спричинити за собою цивільну-правову, адміністративну відповідальність та інші проблеми і незручності. Наші адвокати та юристи надають юридичні послуги з відкриття рахунку для купівлі житлової та комерційної нерухомості іноземними клієнтами. Дана послуга включає в себе проведення юристами компанії юридичних консультацій, підготовку пакета всіх необхідних документів для відкриття рахунку на внесення інвестицій для покупки нерухомості, подання необхідних документів в банк і юридичний супровід угоди з нерухомістю, яка виступає об'єктом інвестицій:

 

 

Дуже часто у закордонних клієнтів виникає необхідність у купівлі нерухомості в Україні в зв'язку з переїздом на постійне місце проживання в Україну, в зв'язку з роботою, для ведення бізнесу і з інших причин.

 

Наша юридична компанія, також надає додаткові послуги пов'язані з напрямком інвестицій в нерухомість і в інших справах: переклад документів з іноземної мови, нотаріальне завірення перекладу документа, консультація адвоката з питань податкового законодавства, покупка і перереєстрації бізнесу, юридичний супровід угод з житловою, комерційною нерухомістю і землею, супровід кредитування при купівлі нерухомості, відкриття інвестиційних рахунків: рахунок для купівлі житлової та комерційної нерухомості і землі, рахунок для купівлі бізнесу та інвестиційних об'єктів, послуги приватного нотаріуса при оформленні права власності на нерухомість, послуги Due Diligence та інші юридичні послуги по нерухомості і операцій. Ми надаємо юридичні послуги з питань супроводу транзакцій при купівлі нерухомості в Україні і за кордоном.