Адвокат у Пересічному

Юридичні послуги у Пересічному для громадян та іноземців, адвокат у Пересічному Харківської області, юридична консультація з юридичних справ, захист у суді - Харківська область, Дергачівський район.


Юридичні послуги, адвокат у Пересічному, захист, юридична допомога

+380 67 208 7615

Адвокати надають юридичні послуги адвоката в Пересічному для громадян і фірм, юридичні послуги в Харкові, юридичні послуги в Харківській області, в інших регіонах України та за кордоном.

 

Юридичні послуги та адвокат у Пересічному:

 

 

Адвокати в Пересічному мають великий юридичний досвід. Звернувшись в офіс юридичної компанії, клієнти отримають юридичні послуги в Пересічному, Дергачівському районі.

 

Юридичні послуги адвоката у Пересічному:

 

  • Юридична консультація в Пересічна; послуги адвоката в суді; послуги адвоката для іноземців в Пересічному; отримання документів.
  • Адвокат у кримінальних справах в Пересічному, ведення кримінальних справ будь-якої складності (вбивство, грабіж, розбій, хабар, наркотики, підробка документів, вимагання, шахрайство, незаконний обіг зброї, ДТП), затримання, обшук, допит, повідомленні про підозру, обрання запобіжного заходу, збір доказів; адвокат зі страхового права і страхові спори; адвокат по стягненню боргу в Пересічному за договорами та по розписках;
  • Адвокат по сімейних справах в Пересічному: розлучення через суд (розлучення з іноземцем), поділ майна, міжнародне розлучення, позбавлення батьківських прав, рішення про виїзд дитини за кордон, встановлення батьківства, усиновлення;
  • Адвокат по спадщині в Пересічному: оформлення спадщини (нерухомість, земельний пай, рахунок), оформлення спадщини на іноземця, поділ спадщини; адвокат по нерухомості в Пересічному і житлове право, супровід угод (купівлі нерухомості іноземцем).
  • Реєстрація ТОВ в Пересічному і договори; продаж бізнесу, інвестиції, угоди з комерційною нерухомістю;
  • Адвокат для бізнесу в Пересічному; юридичне обслуговування фірм, захист від рейдерства, господарське та адміністративне право; земельне право і земельні спори; адвокатське зберігання документів;
  • Адвокат по стягненню боргів з фірм в Пересічному; виконання рішення суду (опис і арешт майна, рахунків).