Адвокат у Дергачах

Юридичні послуги в Дергачах для громадян та іноземців. Юридична консультація та адвокат у Дергачах. Захист адвокатом з юридичних справ різної складності у суді, прокуратурі, поліції у Дергачах. Послуги юридичної компанії та представництво.


Юридичні послуги, адвокат у Дергачах, захист, юридична допомога

+380 67 208 7615

Адвокати юридичної компанії надають юридичні послуги, послуги адвоката в Дергачах для громадян і бізнесу за різними категоріями справ, юридичні послуги в Харкові, юридична допомога в Харківській області, в інших регіонах України та за кордоном.

 

Юридичні послуги та адвокат у Дергачах:

 

 

Наші адвокати мають великий юридичний досвід, вільно володіють російською, українською та англійською мовами. Звернувшись в офіс юридичної фірми, Ви отримаєте юридичні послуги в Дергачах, Дергачівському районі.

 

Юридичний захист та послуги адвоката у Дергачах:

 

  • Юридична консультація в Дергачах; послуги адвоката в суді в Дергачах; адвокат для іноземців в Дергачах; отримання документів в Дергачах з РАЦС.
  • Адвокат у кримінальних справах в Дергачах, ведення кримінальних справ (затримання, обшук, допит, повідомленні про підозру, обрання запобіжного заходу, докази), вироблення тактики захисту (вбивство, грабіж, розбій, хабар, наркотики, підробка документів, вимагання, шахрайство, незаконне оборот зброї, ДТП з тяжкими наслідками); адвокат зі страхового права в Дергачах і страхові спори; адвокат по стягненню боргу в Дергачах за договорами та розписками, виконавче провадження;
  • Адвокат по сімейних справах в Дергачах і представництво у сімейних справах, розлучення в суді (розлучення з іноземцем), поділ майна, міжнародне розлучення, виховання дитини, позбавлення батьківських прав, рішення про виїзд дитини за кордон, встановлення батьківства, усиновлення; цивільний адвокат;
  • Адвокат по спадкових справах в Дергачах: оформлення спадщини (нерухомість, земля, земельний пай, рахунок банку), оформлення спадщини на іноземця, спадкові спори, поділ спадщини; адвокат по нерухомості в Дергачах: житлове право, супровід угод, супровід купівлі нерухомості іноземцем.
  • Реєстрація ТОВ в Дергачах і відкриття бізнесу: контракти, податкові спори, перевірки; продаж бізнесу; інвестиції та угоди з комерційною нерухомістю; ліквідація фірм;
  • Адвокат для бізнесу в Дергачах; юридичне обслуговування фірм (агропідприємства, фермерські господарства та інші фірми), захист від рейдерства; адвокат по господарських справах і спорах; адвокат по адміністративних справах і адміністративних спорах; земельне право і земельні спори, земельні паї; адвокатське зберігання документів фірм;
  • Адвокат по стягненню боргів з фірм в Дергачах за договорами; виконання рішення про стягнення боргу (опис, арешт майна і рахунків).