Оформлення спадщини в Україні


Оформлення спадщини в Україні

Юридична компанія надає громадянам України та іноземним громадянам юридичні послуги в сфері спадкового права і з оформлення спадщини

Послуги по оформленню спадщини в Україні:

  • консультація адвоката зі спадщини
  • оформлення спадщини на спадкоємця
  • послуги приватного нотаріуса при оформленні спадщини
  • оцінка спадщини, виготовлення технычного паспорту
  • перевірка та збір документів на нерухомість і відновлення документів з РАЦС
  • переклад документів на українську мову та нотаріальне завірення перекладу документів
  • збір документів про родинні зв'язки або встановлення факту спорідненості через суд (встановлення юридичного факту)
  • оформлення спадщини через суд
  • продаж спадщини

Оформлення спадщини на іноземця в Україні

Отримати спадшину можна за заповітом, якщо такий було складено на користь одного або кількох спадкоємців. Якщо заповіт відсутній, або його було складено не на все майно, а тільки на його частину, то спадкоємці отримують спадщину за законом. Дуже часто право успадкування заперечується родичами в судах, і в таких випадках допомога адвоката зі спадщини необхідна. Оформляється спадщина за місцем проживання померлого або за місцем знаходження основної частини нерухомого майна, що належало особі. Що стосується термінів вступу в спадщину, то дана юридична дія може бути вчинена в процесі перебігу шести місяців з дня смерті спадкодавця. За цей час всі особи, які претендують на власність, повинні подати заяву до державного або приватного нотаріуса, інакше доведеться звернутися до адвоката зі спадщини щоб відновити терміни на прийняття спадщиниНаші адвокати зі спадщини володіють іноземними мовами і тому для нас не складе труднощів допомогти іноземцю оформити спадщину в Україні і, навпаки, - громадянам України вступити в спадщину в іншій країні.

Встановлення юридичного факту в Україні

Серед основних видів майна, яке підлягає спадкоємства, можна виділити оформлення спадщини на: нерухоме майно: квартирабудинок, земельна ділянка або пай, самовільна будова, гараж; рухоме майно: автотранспорт; бізнес, авторські права, банківський вклад.

Адвокат з нерухомості в Україні

Для того, щоб процес отримання спадщини був для Вас максимально комфортним, ми надаємо послуги нотаріуса і адвоката, які завжди проконсультують, підкажуть в будь-яких, навіть найскладніших ситуаціях. Наші співробітники проведуть для Вас оцінку спадщини, підготують і перевірять всі необхідні документи, допоможуть відновити втрачені документи, усунуть проблеми, що виникають в ситуаціях, коли спадкоємці повинні доводити родинні зв'язки з померлим через помилки, що виникли з написанням імен чи прізвищ.

Відновлення строку на прийняття спадщини в Україні

Адвокати зі спадкового права нададуть Вам кваліфіковану допомогу при переоформленні бізнесу, банківського вкладу та цінних паперів або авторських прав. Також наші адвокати та юристи нададуть Вам юридичні послуги з оформлення спадщини в зоні АТО (Крим, Донецька та Луганська області).

Оформлення спадщини за дорученням


 

Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Агенція комерційної нерухомості

 

Адвокат у Харкові

 

Адвокат у Києві

 

Адвокат у Польщі

 

Go to top