Спадщина на іноземця в Україні

Права спадкування та спадщина на іноземця в Україні на нерухомість, бізнес, рахунок у банку.


Спадкування іноземцем майна, активів, спадщина на іноземця в Україні

+380 67 208 7615

Оформлення спадщини на іноземця - чи на не резидента України має деякі особливості і вимагає додаткових знань в напрямку оформлення документів і в сфері оподаткування. Дуже часто спадкоємці - іноземці стикаються в Україні з цілою низкою питань щодо оформлення спадщини з якими вони самостійно впоратися не в змозі, а також більшість юристів і адвокатів не знають багатьох особливостей і нюансів в питаннях оформлення спадщини на іноземців.

 

Наслідування іноземцем - Спадщина на іноземця в Україні:

Київ
Харків
Львів
Дніпро
Одеса
Рівне
Тернопіль

 

У зв'язку з цим перед процесом оформлення спадщини необхідно в першу чергу звернутися за консультацією до адвоката по питанню спадкового права і оформлення спадщини на іноземних громадян. Адвокат з питань спадщини в Україні проведе необхідні юридичні консультації, а також візьме на себе повний юридичний супровід оформлення на Вас спадщини незалежно від того чи Ви є громадянином України або іноземцем.

 

Послуги з оформлення спадщини на іноземця в Україні:

 

 

Дуже часто внаслідок незнання української спадкового законодавства іноземні громадяни пропускають терміни на прийняття спадщини, і в даному випадку їм необхідно поновити строк на прийняття спадщини через суд.

 

З метою прискорення процесу оформлення спадщини на нерезидентів, правильного оформлення необхідних документів, усунення негативних наслідків, які можуть виникнути в процесі оформлення спадщини наші адвокати зі спадщини надають повний спектр юридичних послуг для іноземців і громадян України з питань оформлення спадщини в Україні. На спадкоємців нерезидентів - іноземних громадян за українським законодавством покладається зобов'язання по оплаті податку при оформленні спадщини, без оплати якого нотаріус не зможе оформити спадщину і видати Свідоцтво на успадковане майно.