Юридичні послуги для бізнесу в Україні


Юридичні послуги для бізнесу в Україні

Абонентське юридичне обслуговування підприємства (аутсорсинг) - це комплексне надання юридичних послуг підприємствам на регулярній основі для вирішення правових питань, що виникають в процесі господарської діяльності підприємства. Вартість юридичних послуг для бізнесу залежить від обсягу і напрямки надання тієї чи іншої послуги.

Послуги для бізнесу в Україні:

Реєстрація бізнесу в Україні

Юридична компанія пропонує співпрацю в наступних формах: укладення договору на абонентське юридичне обслуговування; замовлення разових послуг на умовах погодинної оплати; замовлення разових послуг на умовах фіксованої вартості.

Юридичний супровід бізнесу в Україні

Як здійснюється абонентське юридичне обслуговування в Україні: після підписання договору на абонентське юридичне обслуговування за клієнтом закріплюється відповідальний фахівець-юрист, який здійснює юридичний супровід та загальну координацію інших фахівців компанії в інтересах клієнта; клієнт, визначає уповноважену особу для здійснення взаємодії з адвокатською компанією і відповідальним фахівцем; контакт і передача інформації здійснюється за коштами телефонного зв'язку, електронної пошти, факсу, інших джерел зв'язку, шляхом особистих зустрічей.

Юридичний супровід угод з нерухомістю в Україні

Ви можете вибрати пакет абонентського юридичного обслуговування в Україні, який найбільш підходить Вам і найбільш оптимально відповідає Вашим потребам. В абонентське юридичне обслуговування підприємств включено комплексний юридичний супровід, за винятком юридичних послуг мають фіксовану вартість: договір на абонентське юридичне обслуговування укладається на термін не менше 3-х місяців; оплата здійснюється в порядку передоплати; в кінці кожного місяця клієнту надається письмовий звіт про виконану роботу; підписавши договір на абонентське юридичне обслуговування, ви отримуєте суттєві знижки на інші юридичні послуги, що надаються адвокатською компанією протягом усього періоду дії абонентського договору. В рамках договору на абонентське юридичне обслуговування підприємств не здійснюється представництво інтересів в судах, супровід на стадії виконавчого провадження, представництво інтересів підприємства перед третіми особами. Дані послуги надаються на підставі окремих договорів.

Господарське право в Україні

Співпрацюючи з компанією, Ви отримуєте наступні переваги: ​​істотне зниження витрат на створення та утримання додаткових робочих місць і фахівців; дані витрати включаються до складу витрат при визначенні бази оподаткування; кваліфікація співробітників адвокатської компанії перевищує кваліфікацію нехай навіть дуже досвідченого штатного юриста; ви отримуєте гарантію своєчасного отримання кваліфікованої юридичної допомоги за фіксовану абонентську плату; за клієнтом закріплюється персональний відповідальний фахівець-юрист. Додатково фахівці компанії надають бухгалтерські послуги та послуги з ведення кадрового діловодства. Абонентське юридичне обслуговування підприємств в Україні в надає нашим клієнтам можливість звернення в будь-який час, а також у вихідні та святкові дні.


Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Агенція комерційної нерухомості

 

Адвокат у Харкові

 

Адвокат у Києві

 

Адвокат у Польщі

 

Go to top