Медіація

Вирішення спорів та медіація, позасудове врегулювання конфліктних ситуацій, послуги медіатора при виникненні спорів та конфліктів.


Врегулювання конфліктів без суду, медіація та позасудове врегулювання конфліктів


Медіація в юридичній практиці являє собою технологію досудового врегулювання спорів за участю третьої сторони, яка називається медіатором. Медіатор - це завжди поважна організація, яка є нейтральною по відношенню до учасників конфлікту.

 

Медіація є альтернативою судовому процесу. Потреба в такій юридичній послузі в сучасних умовах постійно зростає, оскільки учасники конфліктів дуже часто зацікавлені в максимально оперативному, взаємовигідному і конфіденційному врегулюванні виниклих проблем. На противагу медіації, судові розгляди є менш ефективними: вони займають багато сил, часу, фінансових коштів, призводять до поглиблення конфліктів з партнерами. Однак, навіть розуміючи всі вигоди медіації, учасникам виниклого конфлікту, кожна з яких вважає себе постраждалою стороною, буває дуже складно самостійно сісти за стіл переговорів. У такому випадку, їм просто необхідні послуги медіатора.

 

Завдяки своєму професіоналізму і авторитету, юридична компанія досить часто виступає медіатором при вирішенні цивільних і господарських спорів та забезпечує дотримання конфіденційності, взаємоповаги, рівноправності сторін, займаючи нейтральну і неупереджену позицію. Для досягнення швидкого та максимально взаємовигідної угоди обох сторін, наші адвокати забезпечать всю підготовчу роботу: проведуть юридичні консультації в зручному місці і в зручний для клієнтів час; обговорять попередні варіанти домовленості і поступки, на які готові піти сторони конфлікту.

 

При проведенні медіації, адвокати юридична компанія чітко слідують дотриманню всіх її основних принципів, до яких відносяться: добровільність, рівність і самовизначення сторін, конфіденційність проведення медіації а також чесність, порядність, незалежність і неупередженість медіатора.

 

Співробітники юридичної компанії зарекомендували себе як блискучі фахівці з врегулювання різноманітних конфліктів, що виникають як в економічній сфері (комерційні конфлікти, корпоративні правовідносини, проблеми у стосунках банків і страхових компаній, авторське право і т.д.), так і при вирішенні всього спектру цивільних спорів (розлучення, поділ майна, права на дитину).

 

Завдяки тому, що всі юристи компанії, які займаються медіацією, володіють іноземними мовами і регулярно проходять стажування в європейських країнах, де дана процедура, як вигідний для всіх сторін спосіб вирішення конфліктів, давно і успішно застосовується, ми готові надати нашим клієнтам весь спектр необхідних послуг «під ключ» на найвищому європейському рівні.