Запрошення для іноземця


Запрошення для іноземця

Приватне запрошення іноземцю від фізичної особи оформляється у нотаріуса у вигляді нотаріальної заяви. На підставі такого нотаріального запрошення іноземець може оформити в консульстві України за кордоном візу типу С для в'їзду в Україну (гостьова або приватна короткострокова віза).

оформлення посвідки на проживання в Україні

Віза типу С може бути як разова так і багаторазова і видається на термін до 6 місяців. За такою візою іноземець може приїхати в Україну не більше ніж на 90 днів протягом 180 днів. Запросити іноземця в Україну можуть громадяни України або іноземці, які мають дозвіл на проживання в Україні. Також оформити запрошення можна від імені української фірми, яка має реєстрацію в Україні.

послуги бюро перекладів в Україні

Також можливе оформлення довгострокової візи в Україну типу D, яка видається на підставі запрошення на навчання від українського ВНЗ, від державної установи або підприємства, від релігійної організації, від громадської організації, від представництва іноземної компанії в Україні, за зверненням іноземних ЗМІ та компетентних органів іноземних держав або міжнародних організацій.

реєстрація місця проживання іноземця в Україні

Ми підготуємо для Вас нотаріальне запрошення і правильно його оформимо. Також додатково ми надамо Вам послуги з перекладу документів і нотаріальному посвідченню перекладу у нотаріуса, послуги з оформлення посвідки на проживання в Україні, зареєструємо місце проживання іноземця в Україні, зареєструємо компанію в Україні та надамо інші необхідні послуги.

Запитати у адвоката:

Тема повідомлення*
Неверный Ввод

Ваше ім'я*
Неверный Ввод

Ваш Email*
Неверный Ввод

Вкажіть ваше місто*
Неверный Ввод

Текст повідомлення*
Неверный Ввод

* - поле обязательно для заполнения

Послуги компанії:

 

 

Агенція комерційної нерухомості

 

Адвокат у Харкові

 

Адвокат у Києві

 

Адвокат у Польщі

 

Go to top