Адвокат у Миколаєві

Юридичні послуги, адвокат у Миколаєві для громадян та бізнесу, юридична допомога та захист у суді.


Адвокат в Николаеве для бизнеса и граждан

+380 67 208 7615

Юридична фірма надає клієнтам юридичну допомогу адвоката у Миколаєві.

 

Юридичні послуги та адвокат у Миколаєві:

 

 

Юридичні послуги для фірм та громадян надають адвокати в Миколаєві. Також юридичні послуги надають адвокати в інших містах України та за кордоном. Адвокати юридичної фірми мають великий юридичний досвід і надають юридичні послуги українським і іноземним клієнтам.

 

Послуги адвоката в Миколаєві

 

  • Юридична консультація адвоката в Миколаєві по законодавству України; послуги адвоката в Миколаєві по судових справах: ведення справ в суді; послуги адвоката для іноземців в Миколаєві; підготовка судових документів; отримання документів в Миколаєві в органах РАЦС і з інших органах: свідоцтво, витяг, довідка, апостиль, легалізація документів в консульстві.
  • Сімейний адвокат в Миколаєві: розірвання шлюбу (розлучення з іноземцем), міжнародне розлучення, поділ майна;
  • Оформлення прав на спадщину в Миколаєві, спадок на нерухомість для громадян України та іноземців, адвокат по спадщині в Миколаєві, спадкування за законом та оформлення спадщини за заповітом, оформлення спадщини за кордоном;
  • Адвокат по супроводу угод з нерухомістю в Миколаєві, супровід адвокатом і покупка нерухомості для іноземця; адвокат по нерухомості в Миколаєві, юридичний супровід і покупка нерухомості за кордоном;
  • Адвокат по боргах в Миколаєві, стягнення боргів по за договорами, супровід виконавчого провадження; міжнародний комерційний арбітраж: представництво інтересів; стягнення боргів за кордоном.

Миколаївський адвокат

Миколаївські адвокати надають юридичні послуги та допомогу українським та іноземним клієнтам з юридичних справ різної складності в Миколаєві і області, в інших регіонах України та за кордоном.

 


Послуги адвоката для клієнтів з Миколаєва в Україні та за кордоном:

Київ
Харків
Львів
Дніпро
Одеса
Ще міста
+18 країн